Jesenné skúšky stavačov, malých plemien a retrieverov

11.08.2018 Pezinok
18.08.2018 Galanta
25.08.2018 Skalica
15.09.2018 Malacky, Topoľčany
16.09.2018 Sobrance
22.09.2018 Lučenec, Nové Zámky
23.09.2018 Trebišov
29.09.2018 Komárno
30.09.2018 Michalovce
06.10.2018 Dunajská Streda
07.10.2018 Pezinok, Senica
13.10.2018 Senec, Galanta, Šaľa
20.10.2018 Nové Zámky

 

Farbiarske skúšky malých plemien a retrieverov

26.05.2018 Senec, Trnava, Malacky, Galanta, Nové Zámky, Michalovce
27.05.2018 Košice okolie
02.06.2018 Šaľa
09.06.2018 Senica, Levice, Topoľčany, Bratislava
16.06.2018 Nitra, Žilina
17.06.2018 Gelnica
23.06.2018 Humenné, Piešťany
24.06.2018 Zvolen
30.06.2018 Spišská Nová Ves
07.07.2018 Partizánske
14.07.2018 Krupina
29.07.2018 Košice okolie
19.08.2018 Ružomberok
25.08.2018 Lučenec, Martin, Bardejov, Levoča
02.09.2018 Zlaté Moravce
08.09.2018 Trenčín, Ilava, Dolný Kubín, Prievidza, Žiar nad Hronom
09.09.2018 Brezno, Tvrdošín, Námestovo
15.09.2018 Veľký Krtíš
16.09.2018 Poprad, Považská Bystrica
22.09.2018 Humenné, Rimavská Sobota
23.09.2018 Liptovský Mikuláš, Vranov nad Topľ.
29.09.2018 Rožňava
06.10.2018 Komárno
14.10.2018 Kežmarok
20.10.2018 Trebišov, Detva

 

Lesné skúšky malých plemien a retrieverov

23.06.2018 Zvolen
07.07.2018 Pezinok
26.08.2018 Lučenec
09.09.2018 Ilava
15.09.2018 Zlaté Moravce
29.09.2018 Veľký Krtíš
20.10.2018 Piešťany

 

Predbežné skúšky farbiarov

22.09.2018 Topoľčany
23.09.2018 Lučenec
06.10.2018 Rimavská Sobota, Dolný Kubín, Žiar nad Hronom
07.10.2018 Námestovo, Humenné
13.10.2018 Krupina, Spišská Nová Ves, Bardejov, Levice, Partizánske
14.10.2018 Ružomberok, Považská Bystrica, Gelnica
20.10.2018 Tvrdošín, Pezinok, Bánovce nad Bebravou, Vranov nad Topľou, Ilava, Sobrance, Prievidza
21.10.2018 Poprad, Liptovský Mikuláš, Humenné, Prešov
27.10.2018 Brezno, Rožňava, Malacky, Martin, Levoča, Piešťany
28.10.2018 Kežmarok, Trenčín, Košice-okolie
03.11.2018 Veľký Krtíš
04.11.2018 Senica, Vranov nad Topľou
24.11.2018 Zvolen
08.12.2018 Zlaté Moravce

 

Farbiarske skúšky duričov

23.06.2018 Rožňava
15.07.2018 Košice okolie
25.08.2018 Nové Zámky
15.09.2018 Košice-mesto, Ilava
16.09.2018 Trebišov
06.10.2018 Malacky, Trenčín
20.10.2018 Žiar nad Hronom, Komárno
21.10.2018 Senica
22.10.2018 Trnava
11.11.2018 Michalovce
01.12.2018 Zvolen

 

Skúšky duričov

06.01.2018 07.01.2018 Vranov nad Topľ. , Stropkov
13.01.2018 14.01.2018 Lučenec , Malacky, Rimavská Sobota, Svidník, Kežmarok, Košice – okolie, Vranov nad Topľou
15.01.2018 16.01.2018 Malacky
20.01.2018 21.01.2018 Svidník, Krupina
27.01.2018 28.01.2018 Humenné
20.10.2018 21.10.2018 Žilina
03.11.2018 04.11.2018 Lučenec, Ružomberok, Ilava
10.11.2018 11.11.2018 Liptovský Mikuláš, Brezno, Prešov
17.11.2018 18.11.2018 Poprad, Krupina, Bánovce nad Bebravou, Rimavská Sobota, Sobrance, Zlaté Moravce
24.11.2018 25.11.2018 Liptovský Mikuláš, Tvrdošín, Námestovo, Rožňava, Humenné, Kežmarok, Senica, Malacky, Trenčín, Považská Bystrica, Gelnica, Martin, Bardejov, Levice, Partizánske, Dolný Kubín, Prievidza
01.12.2018 02.12.2018 Spišská Nová Ves, Rimavská Sobota, Levoča, Piešťany, Topoľčany
08.12.2018 09.12.2018 Zvolen. Lučenec, Humenné, Senica, Košice-okolie
10.12.2018 11.12.2018 Žiar nad Hronom
13.12.2018 14.12.2018 Partizánske
15.12.2018 16.12.2018 Vranov nad Topľou, Svidník

Close Menu