Počet chovných psov - 69 Línia A - s ARGOM Kerenová - 32        Línia B - bez ARGA Kerenová - 37
Meno Dátum narodenia DBK Výška
Otec
Matka
Majiteľ Línia
Photo SPKP 15503/14 30.01.2013 A/A 50
ARES z Návratnej
LORAN Brunov dvor
Martin HUBKA
A
Photo SPKP 14497/12 03.08.2010 B/B 48
PERI Morské oko
GAMA spod Ergištôlne
Radoslav VRBA
A
Photo SPKP 16212/18 13.07.2013 A/A 46
DON z Čerešňovej
JASNA Belanská jaskyňa
Ing. Jaroslav DUDÍK
B
Photo SPKP 16558/18 19.05.2014 A/A 49
DARGO Krššákov dvor
HORDA spod Kokavskej Varty
Ing. Igor VITTEK
B
Photo SPKP 15915/17 13.02.2013 A/A 48
ASTOR z Mičinského hája
GERY Sokolie hniezdo
Juraj TREBUĽA
B
Photo SPKP 17545/18 10.06.2016 B/B 48
GERO Široká dolina
DAIRA z Hrachovského vŕšku
Marián KURUC
A
Photo SPKP 14496/14 08.03.2010 A/A 46
PERI Morské oko
GAMA spod Ergištôlne
Štefan BEŇO
A
Photo SPKP 15303/14 15.07.2011 A/A 47
KORD spod Kovanca
GORA spod Murinky
Vladimír DZUREK
B
Photo SPKP 17543/18 10.06.2016 A/A 49
GERO Široká dolina
DAIRA z Hrachovského vŕšku
Juraj SUJA
A
Photo SPKP 16109/16 25.06.2013 A/A 49
ARES z Návratnej
ELKA Sokolie hniezdo
Bohuš DIGOŇ
A
Photo SPKP 16204/16 15.07.2013 A/A 47
LUX Čerešňový bok
KARA zo Slavošovskej doliny
Norbert SZAKÓ
A
Photo SPKP 16245/16 18.08.2013 A/A 48
BRIT Valaškovce
JUTA od Partilu
Rastislav HVIŠČ
B
Photo SPKP 14637/13 27.04.2010 B/B 49
HORAN Čerešňový bok
CITA od Starého jarka
Štefan ŠULEK
B
Photo SPKP 16928/18 08.05.2015 A/A 49
RICK z Prievrany
CHVÁLA spod Kokavskej Varty
Ing. Iveta NEVOLNÁ
B
Photo SPKP 15090/12 02.05.2011 A/A 47
EBON Brunov dvor
NETTY Morské oko
Dušan JANKO
B
Photo SPKP 15181/16 21.05.2011 A/A 48
HORAN Čerešňový bok
CARA Kokava-Diel
Ladislav KLEMENT
B
Photo SPKP 17490/18 29.05.2016 A/A 50
LEO spod Sobrany
ELA zo Španieho poľa
Ján HOPKO
A
Photo SPKP 15391/13 12.08.2011 A/A 47
ALAN z Návratnej
ZULA Parichvost
Bc. Jozef KRÁLIK
A
Photo SPKP 17267/18 19.01.2016 A/A 48
DARGO Krššákov dvor
CORA od Riečky
Ing. Marián BABEJ
B
Photo SPKP 15015/14 13.04.2011 A/A 47
BAT z Hruškove dvora
BEA Biela studňa
Ing. Peter MACKO
B
Photo SPKP 16077/16 07.06.2013 A/A 48
TIMUR spod Šibeňa
CITA z Padala
Ing. Tomáš TOMAŠEC
B
Photo SPKP 17491/18 29.05.2016 A/A 49
LEO spod Sobrany
ELA zo Španieho poľa
Martin SLOTA
A
Photo SPKP 16078/18 07.06.2013 A/A 48
TIMUR spod Šibeňa
CITA z Padala
Michal DORINSKÝ
B
Photo SPKP 15224/16 17.06.2011 A/A 48
ARGO Kerenová
BESSY Sokolie hniezdo
Pavol BORZ
A
Photo SPKP 15571/16 25.03.2012 A/A 49
ARGO Kerenová
CIRA spod Sobrany
Ing. Marián VAVREK
A
Photo SPKP 14746/12 02.07.2010 A/A 46
MAX z Prievrany
GAJA zo Slavošovskej doliny
Jozef ZLACKÝ
B
Photo SPKP 14597/13 20.04.2010 A/A 48
MAX z Prievrany
GABA zo Zlievec
Mgr. Vladimír GALLO
B
Photo SPKP 17401/18 04.05.2016 A/A 49
HARO Dzunošaj
VIENNA spod Kunovej
Marek ŠTOFANÍK
A
Photo SPKP 17403/18 04.05.2016 A/A 48
HARO Dzunošaj
VIENNA spod Kunovej
MVDr. Slavomíra HARBAĽOVÁ LUPTÁKOVÁ
A
Photo SPKP 17147/18 19.07.2015 A/A 48
HUGO spod Ergištôlne
ELZA z Padala
Peter CHREN
B
Photo SPKP 15324/13 14.07.2011 B/A 49
MAX z Prievrany
ANGIE Vyšné
Miroslav FAJTH st.
B
Photo SPKP 14542/16 08.03.2010 B/B 47
HORAN Čerešňový bok
BRITA Dobročajka
Milan VETRAK
B
Photo SPKP 14929/12 31.12.2010 A/A 48
DAN spod Sobrany
ASTA z Hornej báby
Radovan KRŠŠÁK
B
Photo SPKP 14893/13 04.10.2010 B/B 48
HORAN Čerešňový bok
DIANA Lohyňa
Milan ŠULEK ml.
B
Photo SPKP 15378/14 09.09.2011 A/A 46
DON z Čerešňovej
ANDY Morské oko
Miroslav FÚSIK
A
Photo SPKP 15377/14 09.09.2011 A/A 50
DON z Čerešňovej
ANDY Morské oko
MVDr. Branislav OŤAPKA
A
Photo SPKP 16887/18 31.01.2015 A/A 48
DAN Šamílovec
JUTA od Partilu
Rastislav HVIŠČ
B
Photo SPKP 15609/16 30.05.2012 A/A 48
AKIM z Mihálikovho dvora
BESI Biela studňa
Jaroslav KYZEK
A
Photo SPKP 15420/14 13.09.2012 A/A 46
BARI z Hruškove dvora
BETA z Čerešňovej
Ing. Milan ČERNOK ml.
B
Photo SPKP 17022/18 17.05.2015 B/B 49
SULTÁN z Prievrany
DINA z Hornej báby
Marek CIPCER
B
Photo SPKP 16189/16 11.07.2013 A/A 49
LUX Čerešňový bok
FRIDA z Padala
Pavol ŠVEDA
A
Photo SPKP 15734/16 30.06.2012 A/A 48
AKIM z Mihálikovho dvora
CARA Biela studňa
Pavol LÉVAI
A
Photo SPKP 15486/14 02.01.2012 A/A 49
CEZAR z Kade voda skáče
FILA zo Slavošovskej doliny
Jaroslav SEPEŠI
A
Photo SPKP 15030/15 22.04.2011 A/A 49
ARGO Tri potoky
VERA z Čerešňovej
Tomáš OLŠOVSKÝ
B
Photo SPKP 17428/18 17.05.2016 A/A 47
GERO Široká dolina
KIKA od Kmeťa
Milan VETRAK
A
Photo SPKP 17570/18 07.07.2016 A/A 48
DON z Prosného
AMBRA z Poliakovca
Pavol MIŠUN
A
Photo SPKP 16291/16 14.08.2013 A/A 50
BORAN Hudecov dvor
Marián MURÍN
B
Photo SPKP 16289/16 14.08.2013 A/A 50
BORAN Hudecov dvor
Peter CHMEĽ
B
Photo SPKP 15920/16 23.02.2013 A/A 49
BAT z Hruškove dvora
BETY zo Slovenskej Ľupče
Miroslav KUREK
B
Photo SPKP 16311/15 29.08.2013 A/A 48
DARGO Krššákov dvor
KITI od Kmeťa
Radovan KRŠŠÁK
A
Photo SPKP 15474/16 10.12.2011 A/B 49
MAX z Prievrany
PEGI Morské oko
Cyril BÁBEĽA
A
Photo SPKP 16312/17 29.08.2013 A/A 50
DARGO Krššákov dvor
KITI od Kmeťa
MVDr. Vladimír ŠEBEŇA
A
Photo SPKP 14845/12 13.08.2010 B/B 47
ARGO Kerenová
CITA spod Sobrany
Ing. Jozef KMEC
A
Photo SPKP 16570/18 12.05.2014 A/A 47
DAN Šamílovec
POLLY spod Kunovej
Maroš REPASKÝ
A
Photo SPKP 16323/16 23.09.2013 A/A 48
DON z Prosného
BENU z Hrachovského vŕšku
Marián MURÍN
B
Photo SPKP 13802/08 03.07.2008
BAT z Hruškové dvora
BRITA spod Kyčery
PZ SEDEM CHOTÁROV
B
Photo SPKP 16324/16 23.09.2013 A/A 47
DON z Prosného
BENU z Hrachovského vŕšku
Peter MIŠÁK
B
Photo SPKP 14995/13 20.02.2011 A/A 45
DAN spod Sobrany
Anton TENCER
B
Photo SPKP 15244/15 10.06.2011 A/A 48
OMAR spod Rovenca
HAJDY od Luntera
Ing. Stanislav HRUŠKA
B
Photo SPKP 15052/13 02.05.2011 A/A 49
EDY Šamilovec
CARA zo Slavošovskej doliny
Martin ŠTRIGNER
B
Photo SPKP 17445/18 06.05.2016 A/A 49
Leo spod Sobrany
CLEA zo Slovenskej Ľupče
Ing. Jozef Tkáčik
A
Photo SPKP 16827/17 21.09.2014 A/B 46
DON z Čerešňovej
ANDY Morské oko
Ján HOMZA
A
Photo SPKP 15643/16 11.06.2012 A/A 48
Lux Čerešňový bok
CEDRA z Padala
Ing. Igor HRONČEK
B
Photo SPKP 15413/14 31.08.2011 A/A 47
JAGO Balienec
FANA z Ladomera
Dušan BADIN
B
Photo SPKP 17472/18 03.06.2016 A/A 48
DARGO Krššákov dvor
BESI z Návratnej
Andrej TYČ
A
Photo SPKP 15948/16 21.03.2013 A/A 49
LUX Čerešňový bok
CEDRA z Padala
Vladimír ŠPUREK
B
Photo SPKP 15366/15 25.08.2011 A/A 49
PERI Morské oko
KENDY spod Kunovej
MUDr. Jozef MATTA
A
Photo SPKP 15260/17 29.06.2011 B/B 45
ŽURKO Nižná Vôľa
VERONA Nižná Vôľa
Ľuboslav PERHÁČ
B
Photo SPKP 14507/13 26.02.2010 A/A 50
PERI Morské oko
ORA Žabí potok
Pavol STOPKA
A
Close Menu