Počet chovných psov - 82 Línia A - s ARGOM Kerenová - 42 psov        Línia B - bez ARGA Kerenová - 40 - psov
Vysvetlivka:
Suky "A" možno páriť so psami "A" aj "B"
Suky "B" možno páriť iba so psami "B"
Meno Dátum narodenia DBK Výška
Otec
Matka
Majiteľ Línia Počet párení
Photo SPKP 17351/19 18.03.2016 A/A 49
JORK Brunov dvor
TAŠA spod Kunovej
Ing. Milan GUĽA
A
Photo SPKP 15503/14 30.01.2013 A/A 50
ARES z Návratnej
LORAN Brunov dvor
Martin HUBKA
A
Photo SPKP 14497/12 03.08.2010 B/B 48
PERI Morské oko
GAMA spod Ergištôlne
Radoslav VRBA
A
Photo SPKP 16212/18 13.07.2013 A/A 46
DON z Čerešňovej
JASNA Belanská jaskyňa
Ing. Jaroslav DUDÍK
B
Photo SPKP 16558/18 19.05.2014 A/A 49
DARGO Krššákov dvor
HORDA spod Kokavskej Varty
Ing. Igor VITTEK
B
5
Photo SPKP 15915/17 13.02.2013 A/A 48
ASTOR z Mičinského hája
GERY Sokolie hniezdo
Juraj TREBUĽA
B
Photo SPKP 17684/19 14.10.2016 A/A 48
GERI Bahrisko
BRIXA z Poliakovca
Ing. Anton KUDELČÍK
A
1
Photo SPKP 17545/18 10.06.2016 B/B 48
GERO Široká dolina
DAIRA z Hrachovského vŕšku
Marián KURUC
A
Photo SPKP 14496/14 08.03.2010 A/A 46
PERI Morské oko
GAMA spod Ergištôlne
Štefan BEŇO
A
1
Photo SPKP 15303/14 15.07.2011 A/A 47
KORD spod Kovanca
GORA spod Murinky
Vladimír DZUREK
B
Photo SPKP 17543/18 10.06.2016 A/A 49
GERO Široká dolina
DAIRA z Hrachovského vŕšku
Juraj SUJA
A
Photo SPKP 16109/16 25.06.2013 A/A 49
ARES z Návratnej
ELKA Sokolie hniezdo
Bohuš DIGOŇ
A
1
Photo SPKP 16204/16 15.07.2013 A/A 47
LUX Čerešňový bok
KARA zo Slavošovskej doliny
Norbert SZAKÓ
A
1
Photo SPKP 16928/18 08.05.2015 A/A 49
RICK z Prievrany
CHVÁLA spod Kokavskej Varty
Ing. Iveta NEVOLNÁ
B
Photo SPKP 14637/13 27.04.2010 B/B 49
HORAN Čerešňový bok
CITA od Starého jarka
Štefan ŠULEK
B
3
Photo SPKP 17955/19 17.06.2017 A/A 47
DARGO Krššákov dvor
DAIRA z Hrachovského vŕšku
Vladimír PEŤKO
A
Photo SPKP 15090/12 02.05.2011 A/A 47
EBON Brunov dvor
NETTY Morské oko
Dušan JANKO
B
1
Photo SPKP 14379/16 23.08.2009 A/A 46
JOGI Marciláz
BEA Biela studňa
Stanislav RISKA
B
Photo SPKP 18103/19 19.06.2017 A/A 45
CAR Parichvost
Pegy Bejchlovské hvozdy
Bc. Jozef KRÁLIK
A
1
Photo SPKP 15181/16 21.05.2011 A/A 48
HORAN Čerešňový bok
CARA Kokava-Diel
Ladislav KLEMENT
B
2
Photo SPKP 17266/19 19.01.2016 A/A 48
DARGO Krššákov dvor
CORA od Riečky
Marián KOMÁR
B
1
Photo SPKP 17490/18 29.05.2016 A/A 50
LEO spod Sobrany
ELA zo Španieho poľa
Ján HOPKO
A
Photo SPKP 15391/13 12.08.2011 A/A 47
ALAN z Návratnej
ZULA Parichvost
Bc. Jozef KRÁLIK
A
Photo SPKP 17267/18 19.01.2016 A/A 48
DARGO Krššákov dvor
CORA od Riečky
Ing. Marián BABEJ
B
4
Photo SPKP 17399/19 04.05.2016 A/A 49
HARO Dzunošaj
VIENNA spod Kunovej
Ing. Norbert KOVÁČIK PhD.
A
1
Photo SPKP 15015/14 13.04.2011 A/A 47
BAT z Hruškove dvora
BEA Biela studňa
Ing. Peter MACKO
B
Photo SPKP 16077/16 07.06.2013 A/A 48
TIMUR spod Šibeňa
CITA z Padala
Ing. Tomáš TOMAŠEC
B
4
Photo SPKP 17491/18 29.05.2016 A/A 49
LEO spod Sobrany
ELA zo Španieho poľa
Martin SLOTA
A
1
Photo SPKP 16078/18 07.06.2013 A/A 48
TIMUR spod Šibeňa
CITA z Padala
Michal DORINSKÝ
B
4
Photo SPKP 17607/19 28.07.2016 A/A 48
VOREN Žabí potok
GALA z Čerešňovej
Ján ELIAŠ
A
Photo SPKP 17401/18 04.05.2016 A/A 49
HARO Dzunošaj
VIENNA spod Kunovej
Marek ŠTOFANÍK
A
Photo SPKP 17403/18 04.05.2016 A/A 48
HARO Dzunošaj
VIENNA spod Kunovej
MVDr. Slavomíra HARBAĽOVÁ LUPTÁKOVÁ
A
4
Photo SPKP 17147/18 19.07.2015 A/A 48
HUGO spod Ergištôlne
ELZA z Padala
Peter CHREN
B
1
Photo SPKP 15324/13 14.07.2011 B/A 49
MAX z Prievrany
ANGIE Vyšné
Miroslav FAJTH st.
B
Photo SPKP 14542/16 08.03.2010 B/B 47
HORAN Čerešňový bok
BRITA Dobročajka
Milan VETRAK
B
Photo SPKP 14929/12 31.12.2010 A/A 48
DAN spod Sobrany
ASTA z Hornej báby
Radovan KRŠŠÁK
B
4
Photo SPKP 14893/13 04.10.2010 B/B 48
HORAN Čerešňový bok
DIANA Lohyňa
Milan ŠULEK ml.
B
Photo SPKP 15378/14 09.09.2011 A/A 46
DON z Čerešňovej
ANDY Morské oko
Miroslav FÚSIK
A
1
Photo SPKP 15377/14 09.09.2011 A/A 50
DON z Čerešňovej
ANDY Morské oko
MVDr. Branislav OŤAPKA
A
Photo SPKP 16887/18 31.01.2015 A/A 48
DAN Šamílovec
JUTA od Partilu
Rastislav HVIŠČ
B
4
Photo SPKP 15609/16 30.05.2012 A/A 48
AKIM z Mihálikovho dvora
BESI Biela studňa
Jaroslav KYZEK
A
2
Photo SPKP 15420/14 13.09.2012 A/A 46
BARI z Hruškove dvora
BETA z Čerešňovej
Ing. Milan ČERNOK ml.
B
1
Photo SPKP 17022/18 17.05.2015 B/B 49
SULTÁN z Prievrany
DINA z Hornej báby
Marek CIPCER
B
5
Photo SPKP 16189/16 11.07.2013 A/A 49
LUX Čerešňový bok
FRIDA z Padala
Pavol ŠVEDA
A
Photo SPKP 15734/16 30.06.2012 A/A 48
AKIM z Mihálikovho dvora
CARA Biela studňa
Pavol LÉVAI
A
Photo SPKP 15486/14 02.01.2012 A/A 49
CEZAR z Kade voda skáče
FILA zo Slavošovskej doliny
Jaroslav SEPEŠI
A
1
Photo SPKP 15030/15 22.04.2011 A/A 49
ARGO Tri potoky
VERA z Čerešňovej
Tomáš OLŠOVSKÝ
B
3
Photo SPKP 17428/18 17.05.2016 A/A 47
GERO Široká dolina
KIKA od Kmeťa
Milan VETRAK
A
1
Photo SPKP 17570/18 07.07.2016 A/A 48
DON z Prosného
AMBRA z Poliakovca
Pavol MIŠUN
A
Photo SPKP 16291/16 14.08.2013 A/A 50
BORAN Hudecov dvor
INDY spod Kunovej
Marián MURÍN
B
2
Photo SPKP 16289/16 14.08.2013 A/A 50
BORAN Hudecov dvor
INDY spod Kunovej
Peter CHMEĽ
B
Photo SPKP 15920/16 23.02.2013 A/A 49
BAT z Hruškove dvora
BETY zo Slovenskej Ľupče
Miroslav KUREK
B
1
Photo SPKP 17848/19 13.05.2017 A/A 48
BENY od Spolkára
ASTA z Judavinklu
Branislav RÝS
A
1
Photo SPKP 16311/15 29.08.2013 A/A 48
DARGO Krššákov dvor
KITI od Kmeťa
Radovan KRŠŠÁK
A
1
Photo SPKP 15474/16 10.12.2011 A/B 49
MAX z Prievrany
PEGI Morské oko
Cyril BÁBEĽA
A
Photo SPKP 16312/17 29.08.2013 A/A 50
DARGO Krššákov dvor
KITI od Kmeťa
MVDr. Vladimír ŠEBEŇA
A
Photo SPKP 17414/19 17.05.2016 A/A 48
BRUTUS spod Macovho vrchu
CITA z Padala
Mgr. Juraj ŠTAUDINGER
B
1
Photo SPKP 14845/12 13.08.2010 B/B 47
ARGO Kerenová
CITA spod Sobrany
Ing. Jozef KMEC
A
Photo SPKP 16570/18 12.05.2014 A/A 47
DAN Šamílovec
POLLY spod Kunovej
Maroš REPASKÝ
A
Photo SPKP 16323/16 23.09.2013 A/A 48
DON z Prosného
BENU z Hrachovského vŕšku
Marián MURÍN
B
2
Photo SPKP 16324/16 23.09.2013 A/A 47
DON z Prosného
BENU z Hrachovského vŕšku
Peter MIŠÁK
B
2
Photo SPKP 15224/16 17.06.2011 A/A 48
ARGO Kerenová
BESSY Sokolie hniezdo
Pavol BORZ
A
Photo SPKP 15571/16 25.03.2012 A/A 49
ARGO Kerenová
CIRA spod Sobrany
Ing. Marián VAVREK
A
Photo SPKP 14746/12 02.07.2010 A/A 46
MAX z Prievrany
GAJA zo Slavošovskej doliny
Jozef ZLACKÝ
B
2
Photo SPKP 14597/13 20.04.2010 A/A 48
MAX z Prievrany
GABA zo Zlievec
Mgr. Vladimír GALLO
B
Photo SPKP 17510/19 08.06.2016 A/A 48
EVAR Široká dolina
FRIDA z Padala
Dušan URGELA
A
Photo SPKP 14995/13 20.02.2011 A/A 45
DAN spod Sobrany
Edora z Polčiny
Anton TENCER
B
Photo SPKP 15244/15 10.06.2011 A/A 48
OMAR spod Rovenca
HAJDY od Luntera
Ing. Stanislav HRUŠKA
B
Photo SPKP 15052/13 02.05.2011 A/A 49
EDY Šamilovec
CARA zo Slavošovskej doliny
Martin ŠTRIGNER
B
Photo SPKP 13771/12 06.06.2008 A/A 46
CEVIN spod Rosnianok
FATIMA Belanská jaskyňa
Peter ZIGMUND
B
3
Photo SPKP 17039/19 28.05.2015 A/A 50
ERVIN od Riečky
KITI od Kmeťa
Marián POLÓNI
A
1
Photo SPKP 17445/18 06.05.2016 A/A 49
Leo spod Sobrany
CLEA zo Slovenskej Ľupče
Ing. Jozef Tkáčik
A
Photo SPKP 17448/19 06.05.2016 A/A 49
Leo spod Sobrany
CLEA zo Slovenskej Ľupče
Martin PIVOVARNÍK
A
Photo SPKP 16827/17 21.09.2014 A/B 46
DON z Čerešňovej
ANDY Morské oko
Ján HOMZA
A
Photo SPKP 17595/19 20.07.2016 A/A 47
BRIT Valaškovce
AGA Belákov dvor
Milan PARTILA ml.
B
Photo SPKP 15643/16 11.06.2012 A/A 48
LUX Čerešňový bok
CEDRA z Padala
Ing. Igor HRONČEK
B
2
Photo SPKP 15413/14 31.08.2011 A/A 47
JAGO Balienec
FANA z Ladomera
Dušan BADIN
B
2
Photo SPKP 17472/18 03.06.2016 A/A 48
DARGO Krššákov dvor
BESI z Návratnej
Andrej TYČ
A
1
Photo SPKP 15948/16 21.03.2013 A/A 49
LUX Čerešňový bok
CEDRA z Padala
Vladimír ŠPUREK
B
5
Photo SPKP 15366/15 25.08.2011 A/A 49
PERI Morské oko
KENDY spod Kunovej
MUDr. Jozef MATTA
A
Photo SPKP 15260/17 29.06.2011 B/B 45
ŽURKO Nižná Vôľa
VERONA Nižná Vôľa
Ľuboslav PERHÁČ
B
Photo SPKP 14507/13 26.02.2010 A/A 50
PERI Morské oko
ORA Žabí potok
Pavol STOPKA
A
Close Menu