Názov chovateľskej stanice:Meno majiteľa chovateľskej stanice:Aktuálne chovné suky:
Arda spod Klokočova Milan FULMEK
ARDA od Kalinovského potoka
Astor bojna Juraj SUJA
Bahrisko Peter RUSNÁK
BalienecIng. Stanislav MORAVČÍK
MERY Rúbaný vrch
ORKA z Konotopy
Belákov dvor Jozef BELÁK
Belanská jaskyňaIng. Vladimír KLEIN
Biela studňa Marián KOZÁR
HESI Biela studňa
Botkov dvor Miroslav BOTKA
GINA z Cerníka
Brčkov dvor Michal STRELIČKA
BYSTRA z Poliakovca
Brunov dvorMVDr. Martin HIRŇÁK
EILA od Majira
Bukov diel Miroslav DIANIŠKA
FANY z Veľopolia
AFRA Bukov diel
Čerešňový bok Juraj STIERANKA
Chara od Tmavej doliny Peter ŠKULA
Chmelov dvor v Lábe Zdenko CHMELA
ABBY Chmelov dvor v Lábe
Chocholná Rastislav GIBALA
Des scurces Gregory DEHAIL
Dianin ranč Diana TAKÁCSOVÁ
Fedakov dvor Štefan FEDÁK
GABA Dzunošaj
BETY Fedakov dvor
Fera Deus Andrea JANOVIČOVÁ
Ganach Jaroslav GAJDOŠ
KIKA Dzunošaj
Holubníky Ján HOPKO
Hôrecká dolina Milan MICHALOVIČ
ILA Dzunošaj
Hruštínska hoľa Ľudovít VLŽÁK
Hunt pack Ján UČEŇ
Hybská tiesňava Martin MIČEV
CEDRA Hybská tiesňava
Jastrabá dolina Milan ŠPIRKO
Joščekov dvor Peter FEDOR
DONA Joščekov dvor
Kerekveň Pavol SEMAN
CIFRA spod Kunovej
Kerenová Peter KONEČNÝ
KILERJAGDHUND PUNGA ALEXANDRU
Korlat farmIng. Miroslav MASÁR
GITA z Halče
Krššákov dvor Anton KRŠŠÁK
Krššákov dvor Radovan KRŠŠÁK
GRETA z Halče
MEGY Rúbaný vrch
BEKY z Kotešovského dvora
Lesný chórIng. Štefan CIMBALÍK
DUBINA Lesný Chór
LohyňaIng. Štefan PAVELKA
LohyňaIng. Zuzana MIHÁLIKOVÁ
GERBERA Lohyňa
IDEA Lohyňa
Mačacie skaly Dušan MATEJKO
Mačí zámokIng. Libor RENTKA
MAD BALL Radu EMILIAN
Makovické sedlo Miroslav LEŇO
ADA Bukov diel
Malčeková dolinka Milan MALČEK
IDA zo Zlievec
Melijan Ján MELICHERČÍK
INKA z Hrachovského vŕšku
Molitorov dvor Ján MOLITOR
BONY Dianin Ranč
Myslavské údolie Miroslav MAJOROŠ
Nižná vôľaPaedDr. Milan GDOVIN
od Digoňa Bohuš DIGOŇ
od Hrebíka Štefan HREBÍK
od Juriša Andrej JURIŠ
od Kalinovského potoka Jozef SAPIETA
od Kmeťa Andrej KMEŤ
od Krivej hory Jaroslav FERTÁĽ
LOLA spod Sobrany
od Luntera Vladimír LUNTER
od Majira Stanislav PANKUCH
od Močilnej skalyMVDr. Peter ŠALKO
od Myslivečka Ján HUSŤAK
CILA Vihorlatské hory
od Partilu Milan PARTILA
od Partilu Milan PARTILA ml.
AGA Belákov dvor
NELLY od Partilu
od Priehradného múru Cyril ORČÍK
GINA z Judavinklu
od RiečkyIng. Marián BABEJ
SOFI od Riečky
od Spolkára Rastislav HVIŠČ
od StanovskéhoIng. Miroslav STANOVSKÝ CSc.
Orichov dvor Jozef ORICH
BESSI z Dřinového háje
Pálbükkösi József DOMBAI
Parichvost Dušan MLYNARČÍK
PipítkaIng. Jozef FERENC
LINA Bahrisko
Pitaková Stanislav ČORBA
Pod Ščobom Anton FIĽARSKÝ
Roháče Stanislav PARIŽA
BRINA Hybská tiesňava
Rúbany vrch Ivan MINICH
ELIS Široká dolina
MEGA Rúbany vrch
NELA Rúbaný vrch
Šamilovec Stanislav FÁBRY
Široká dolina Jaroslav KYZEK
NITA z Polčiny
HERA Vinný potok
Sokolie hniezdo Miroslav SOKOL
Soví vrchIng. Ján HUDÁK
spod Čerinkova Jozef SPIŠÁK
spod Cerninskej Michal JUREČKO
spod Dubníka Jozef IVAN
EBBIE od Majira
spod Feľaty Stanislav RISKA
spod Havranieho vrchuIng. Jozef HLBOCKÝ
ANNY spod Havranieho vrchu
spod Havranky Andrej TROJANOVIČ
spod Heľbartu Miloš PANGRÁC
LEA Bahrisko
spod Hirky Ján MARUŠČÁK
spod HlišnovaIng. Peter MAKARA
BESSY spod Sľubici
spod Hradeckej lúky Peter CHREN
ABA spod Hradeckej lúky
CITA spod Hradeckej lúky
DARA spod Hradeckej lúky
spod Hutiska Jaroslav REPČÍK
spod Kamenického hradu Ján VANDŽURA
spod Kamenného Janka Michal VALASKAI
BETY spod Kamenného Janka
HERA z Hornej Báby
spod Kemenej hory Ľubomír STANO
spod Kokavskej Varty Marián KURUC
spod Kunovej Štefan MATTA
spod KunovejMUDr. Christiána MATTOVÁ
ZAIRA PRINCEZNA spod Kunovej
spod KunovejMUDr. Jozef MATTA
VIENNA spod Kunovej
AISHA AMORE MIO spod Kunovej
BONNIE spod Kunovej
spod LipoviceMgr. Radoslav SMETANKA
ADLA Pod Ščobom
spod Macovho vrchuJUDr. Martin ĽUPTÁK PhD.
CARMEN z Hrachovského vŕšku
GLÓRED spod Macovho vrchu
spod Mníchovej úboče Viliam MASÁR
CEDRA spod Hradeckej lúky
spod MurínkyIng. Ľudovít LUKÁČ
spod Rovenca Rastislav ANTAL
spod Šibeňa Jozef MAJERSKÝ
spod SľubiciIng. Daniel GALDUN
spod Sninského Milan BUČOK
spod SninskéhoMgr. Branislav BUČOK
BETY spod Sninského
spod Sobrany Jaroslav BILIŠŇANSKÝ
INARA spod Sobrany
NELA spod Sobrany
spod Šomošky Ladislav PETRŽEL
SHELY z Prievrany
spod Vaškovho vrchu Filip BUNČO
ANITA od Kalinovského potoka
spod Veneckeho vrchuProf.Ing. Milan DŽUNDA CSc.
spod Vysokej Ivan HRUŠKA
spod Zimnej skaly Stanislav ORŠULÁK
IBRA od Spolkára
Uhrovská dolina Ladislav ŠEBEŇ
CITA spod Kamenného Janka
Vargov dvor Ján VARGA
GINA Biela studňa
BORA spod Kunovej
Vinný potok Ľubomír ADAM
JELKA Bahrisko
Vlčí potok Ján PILÁT st.
Vráblov dvor Milan VRÁBEL
WarduinaIng. Marek CVIK
ERŽA z Poliakovca
z Banskej Štiavnice Ing. Jaroslav DUDÍK
ARIKI z Banskej Štiavnice
z Brezovského hámra Milan VETRAK
z Buzitky Pavol VALACH
KARA zo Slavošovskej doliny
z Bykovskej dolinyBc. Slavomír BRUTOVSKÝ
ADA z Bykovskej doliny
z Čerešňovej František HOMOLA
CINKA od Kalinovského potoka
KIRA Dzunošaj
z Černatin Radoslav SABADKA
z Chočských vrchov Miroslav JURÁK
IRIS z Hornej Báby
z Chorváta Ján PANKUCH
z Chtelnickej kúrie Ľuboš LUKAČOVIČ
FANNY z Cerníka
z Čižatickej dolinyIng. Pavol SOTÁK
Z Dikunskej skalyMVDr. Mgr. Marián PETRO
z Dlhopolskej dolinyIng. Anton KUDELČÍK
BRIXA z Poliakovca
z Evkinho dvora Eva HÍVEŠOVÁ
z Gérecovho dvora Zoltán GÉREC
z HalčeIng. Jozef VAKULA PhD.
z horárne Dva duby Mariana TULLOVÁ
z Hornej báby Milan VACULČIAK
DINA z Hornej Báby
JELKA z Hornej Báby
z Hornej Fľochovej Marián FABIAN
z Hrachovského vŕškuIng. Jaroslav KÝPEŤ
CHYRA z Judavinklu
z Hriňovej Róbert KRAHULEC
z Jarkinho údolia Jaroslava GORELČÍKOVÁ
BONY z Jarkinho údolia
z Jelenieho vrchu Vladimír HUDEC
z Klamárovej dolinyIng. Martina PŠENKOVÁ , PhD.
IBRA zo Šarampova
z KonotopyIng. Miroslav VALAŠTÍK
z Kontúrova Ján TOMÁŠ
z Kotešovského dvoraIng. Ľubomír PODHORSKÝ
z Kuľhovho dvoraIng. Štefan KUĽHA
z Lednicke Ing. Martina MOKRIČKOVÁ
z ManíncaIng. Martin PACEK PhD.
FANY z Prosného
z Marekovho dvora Jaroslav CHLPOŠ
z Marikovskej dolinyIng. Miroslav HAMAR
z Medvedích vrchovIng. Matej PRIATKA
z Mičínskeho hája Pavol PECNIK
GURA z Brezovského hámra
z Mydláckeho potoka Jozef URBÁNEK
BRITA z Uhlišťa
z NávratnejMVDr. Jaroslav CHABADA
z Novobanskej dubinkyIng. Emília BUDINSKÁ
z Padala Dušan URGELA
z PetrovskejMVDr. Vladimír ŠEBEŇA
BÁRA z Poliakovca
z Petrovskej dolinyBc. Pavol Židek
SANY Kubínska hoľa
z PolčinyIng. Emil HLADEK
TARA z Polčiny
z Poliakovca Marián POLLÁK
FESTA z Poliakovca
ANDY z Dlhopolskej doliny
z Porubskej doliny Juraj ŽIDEK
z Priepastí Vladimír KOPECKÝ
z PrievranyIng. Igor HRONČEK
Z Tamborovho dvora Viliam PODVOREČNÝ
BIBA z Tamborovho dvora
z Tancovej Jozef VÁROŠ
BYSTRA od Kalinovského potoka
z Terchovej Juraj ROGOŇ
ELZA z Poliakovca
z Terchovskej doliny Jaroslav JANÍK
KORA Rúbaný vrch
z Uhlišťa Vladimír STODOLA
CARA z Uhlišťa
z Veľopolia Peter CHMEĽ
z VranovskaMgr. Stanislav LIPKOŠ
Z VriesinejIng. Jozef BIELICH
Žabí potok Ján ELIAŠ
zo Sahajdovho dvoraBc. Milan SAHAJDA
AXA Myslavské údolie
zo Šarampova Patrik PIVKA
FAUNA zo Šarampova
zo Šindelnej Ladislav KUBALA
zo Slavošovskej doliny Miroslav GAJAN
zo Španieho poľaIng. Milan ČERNOK ml.
NUTA z Čerešňovej
zo Stachového Roman TUNEGA
zo Šterus Ján RAFFAY
Zo Šulákovho dvora Jaroslav MILAN
zo Svidníka Pavel PODHAJECKÝ
zo VšivavcaIng. Igor ULMAN PhD.
zo Zlatej Bane Miroslava MIKULOVÁ
zo Zlievec Dušan ĎURÍK

Chovateľské stanice sú postupne doplňované.

Chovné jedince sú zobrazené iba ak majiteľ chovného jedinca a majiteľ chovateľskej stanice sú rovnaká osoba !!!

 

Bahrisko

Belanská jaskyňa

Biela studňa

Brunov dvor

Cingorové jamy

Čerešňový bok

Hruštínska hoľa

Hybská tiesňava

Chara od tmavej doliny

Kerenová

Krššákov dvor

Lesný chór

Lohyňa

Mačacie skaly

Mačí zámok

Morské oko

Nižná vôľa

od Hrebíka

od Kmeťa

od Močilnej skaly

od Partilu

od Riečky

od Stanovského

Orichov dvor

Pitaková

Poloniny

Rúbaný vrch

Sokolie hniezdo

spod Cerninskej

spod Čerinkova

spod Dubovca

spod Ergištôlne

spod Kamenického hradu

spod Kamenného Janka

spod Kemenej hory

spod Kokavskej varty

spod Kunovej

spod Lipovice

spod Macovho vrchu

spod Murínky

spod Rovenca

spod Sninského

spod Sobrany

spod Šibeňa

spod Veneckeho vrchu

spod Vysokej

 

 

Široká dolina

Šútovská dolina

Vihorlatské hory

Vinný potok

Vlčí chvost

Vlčí potok

Vyšné

Zičiho pustatina

z Banskej Štiavnice

z Brezovského hámra

z Cerníka

z Chočských vrchov

z Cerulovho dvora

z Ciganky

z Čerešňovej

z Dikunskej skaly

z Evkinho dvora

z Gérecovho dvora

z Hornej Báby

z Hradu Tematín

z Hrachovského vŕšku

z Hriňovej

z Hruškove dvora

z Ipeľského potoka

z Jarkinho údolia

z Kade voda skáče

z Kokavskej Varty

z Konotopy

z Kotešovského dvora

z Ladomera

z Levočských vrchov

z Mlakoch

z Mičinského hája

z Mihálikovho dvora

z Návratnej

z Padala

z Podhorode

z Polčiny

z Radomskej doliny

z Rimavskej Soboty

z Roháčova

z Tamborovho dvora

zo Slavošovskej doliny

zo Siládiho dvora

zo Slovenskej Ľupče

Zo Záhradnej

Close Menu