Špeciálna výstava slovenských kopovov 22.2.2020 Nitra – výsledky

  • Post Author:
  • Post Category:Oznamy

22.02.2020 – NITRA, ŠPECIÁLNA VÝSTAVA SLOVENSKÝCH KOPOVOV

SLOVENSKÝ KOPOV

Rozhodca MUDr. JOZEF MATTA

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS  
1 MISTRAL KRŠŠÁKOV DVOR, SPKP 18556, 18.09.2018                                                               

O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: GRETA Z HALČE 

MAJ: ČECH ROMAN 

V1, Víťaz ŠVSK, Najkrajší mladý pes
PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS  
2 ASTON HÔRECKÁ DOLINA, SPKP 18404, 29.06.2018                                                               

O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ 

MAJ: GAŽÚR JÁN 

VD 2
3 EDY SPOD KAMENNÉHO JANKA, SPKP 18529, 15.08.2018                                                                

O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: HERA Z HORNEJ BÁBY                                                                 

MAJ: VALASKAI MICHAL

V1
4 ETOS SPOD KAMENNÉHO JANKA, SPKP 18531, 15.08.2018                                                                

O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: HERA Z HORNEJ BÁBY                                                                 

MAJ: KASAR PETER

VD 3
PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS  
5 ALAN Z PORUBSKEJ DOLINY, CLP/SK/2083, 13.09.2016                                                                 

O: DON Z PROSNÉHO M: AIŠA Z POLIAKOVCA                                                                

MAJ: KREVŇÁK JIŘÍ 

V3
6 CHOCCO CHMELOV DVOR V LÁBE, SPKP 17859, 02.05.2017                                                                

O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: NELA KUBÍNSKA HOLA                                                                

MAJ: CHMELA ZDENKO

VD 4
7 GERET Z POLIAKOVCA, SPKP 17572, 07.07.2016                                                                 

O: DON Z PROSNÉHO M: AMBRA Z POLIAKOVCA 

MAJ: POLLÁK MARIÁN + GALOVIČ DUŠAN

V 1, Najkrajší pes
8 LASKO KRŠŠÁKOV DVOR, SPKP 18229, 08.05.2018                                                               

O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: MEGY RÚBANÝ VRCH                                                                 

MAJ: KRŠŠÁK RADOVAN 

V 2
SUKY/FEMALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS  
9 CANDY BRČKOV DVOR, SPKP 18938, 07.07.2019                                                               

O: RICK Z PRIEVRANY M: BYSTRA Z POLIAKOVCA 

MAJ: GRAMBLIČKA RADOSLAV

Nádejný
10 DADA BUKOV DIEL, SPKP 18857, 13.06.2019                                                                

O: JETY BELANSKÁ JASKYŇA M: GERDA ŠIROKÁ DOLINA

MAJ: PÁLENKÁŠ JURAJ

VN 1
SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS  
11 ALČA MELIJAN, SPKP 18583, 11.10.2018                                                                 

O: BENNY SPOD HAVRANIEHO VRCHU

M: INKA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU                                     

MAJ: MELICHERČÍK JÁN

V 1, Najkrajšia mladá suka
12 NADIA KRŠŠÁKOV DVOR, SPKP 18664, 30.04.2019                                                             

O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: MEGY RÚBANÝ VRCH 

MAJ: KRŠŠÁK RADOVAN + ŠLABIAR IVAN 

V 2
SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS  
13 BRITA Z PORUBSKEJ DOLINY, SPKP 18588, 30.09.2018                                                               

O: HARY DZUNOŠAJ M: AIŠA Z POLIAKOVCA 

MAJ: GAŽÚR JÁN 

VD
14 DRYNA Z PETROVSKEJ, SPKP 18472, 14.07.2018                                                              

O: RICK Z PRIEVRANY M: BÁRA Z POLIAKOVCA 

MAJ: ŠEBEŇA VLADIMÍR + ŠEBEŇA JAROSLAV

 V 3
15 ELZA SPOD KAMENNÉHO JANKA, SPKP 18533, 15.08.2018                                                                

O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: HERA Z HORNEJ BÁBY 

MAJ: VALASKAI MICHAL

V
16 HANY Z POLIAKOVCA, SPKP 18490, 01.08.2018                                                                

O: HARY DZUNOŠAJ M: FESTA Z POLIAKOVCA 

MAJ: POLLÁK MARIÁN 

V
17 LIMA KRŠŠÁKOV DVOR, SPKP 18234, 08.05.2018                                                                

O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: MEGGY RÚBANÝ VRCH

MAJ: VOLKOVICS PETER

V 1, Najkrajšia suka
18 ORIS Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU, SPKP 18261, 02.05.2018                                                               

O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: EURA SPOD KOKAVSKEJ VARTY 

MAJ: LACÍK JURAJ

V 4
19 OSSIE OD PARTILU, SPKP 18400, 28.06.2018                                                                

O: CODY SPOD KUNOVEJ M: MEGGI OD PARTILU 

MAJ: MENDL JIŘÍ 

V 2
SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS  
20 ANETT BOTKOV DVOR, SPKP 18164, 22.01.2018                                                                 

O: PIT BEJCHLOVSKÉ HVOZDY M: GINA Z CERNÍKA

MAJ: STRUHAČKA VLADIMÍR 

V 1
21 CERA BUKOV DIEL, SPKP 18366, 21.06.2018                                                                

O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: GERDA ŠIROKÁ DOLINA 

MAJ: HAJNÁK RADOVAN

Nenastúpila
22 CYRA CHMELOV DVOR V LÁBE, SPKP 17863, 02.05.2017                                                                 

O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: NELA KUBÍNSKA HOLA

MAJ: CHMELA ZDENKO 

VD 2
SUKY/FEMALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS  
23 BRITA Z PETROVSKEJ, SPKP 17701, 06.11.2016                                                                

O: BENY OD SPOLKÁRA M: BÁRA Z POLIAKOVCA 

MAJ: ŠEBEŇA VLADIMÍR + ŠEBEŇA JAROSLAV

V 1
24 CESSY Z PETROVSKEJ, SPKP 17926, 17.05.2017                                                                

O: BENY OD SPOLKÁRA M: BÁRA Z POLIAKOVCA 

MAJ: MAŽGÚT ADAM 

VD 2

 

 

 

 

 

 

 

This Post Has One Comment

  1. Vladimír Šebeňa

    Chcem poďakovať všetkým členom KChSK, ktorí sa podieľali na usporiadaní ŠVSK AGROKOMPLEX NITRA, sponzorom, špeciálne poďakovanie patrí rozhodcovi MUDr. JOZEFOVI MATTOVI.Výborná prezentácia SK !

Comments are closed.