Hlavný výber na MAR a MAIR 2019 – výsledky

Vážení členovia KCHSK

 

Dňa 13.10.2019 sa uskutočnil v Divíne hlavný výber na vrcholné podujatia MAR a MAIR.

Výberu sa zúčastnilo 14 kopovov, ktorý postúpili z prvého kola. Jeden pes pre zranenie nenastúpil.

Posudzoval rozhodcovský zbor v zložení: František Homola, Ing. Milan Černok, Ing. Jazoslav Kýpeť, Peter Rusnák a Cyril Orčík. 

Na MAR z hlavného výberu postupuje 5 kopovov a na MAIR 2 kopovy.

 

Výsledky výbery MAR, MAIR  
Poradové číslo SPKP / Meno psa/suky Otec Matka Meno vodiča Body
1 17275/18 HERA z Hornej Báby RICK z Prievrany CERA z Hornej báby Michal Valaskai 20
2 17401/18 CODY spod Kunovej HARO Dzunošaj VIENNA spod Kunovej Marek Štofaník 20
3 17583 BADD Chmelov dvor v Lábe EDDY Krššákov dvor NELA Kubínska hoľa Bc. Michal Dávid 20
4 17404/18 CIFRA spod Kunovej HARO Dzunošaj VIENNA spod Kunovej Pavol Seman 20
5 16915/17 ERŽA z Poliakovca DON z Prosného AMBRA z Poliakovca Ing. Marek Cvik 19
6 18103/19 BRUT od Šratnova CAR Parichvost Pegy Bejchlovské hvozdy Bc. Jozef Králik 18
7 17955/19 BORAN Astor bojna DARGO Krššákov dvor DAIRA z Hrachovského vŕšku Vladimír Peťko 17
8 17605/19 AGIE Brčkov dvor
GERI Bahrisko
BYSTRA z Poliakovca František Ondák 16
9 17684/19 ANDER z Dlhopolskej Doliny
GERI Bahrisko
BRIXA z Poliakovca Ing. Anton Kudelčík 14
           
  17687/19 ANDY z Dlhopolskej doliny GERI Bahrisko BRIXA z Poliakovca Marián  Pollák 0
  17890 AKY spod Mníchovej úboče RICK z Prievrany CEDRA spod Hradeckej lúky Viliam Masár 0
  17403/18 CRIS spod Kunovej  HARO Dzunošaj VIENNA spod Kunovej MVDr. Slavomíra Harbaľová Luptáková 0
  16950/18 EBBIE od Majira
CHERO Holubníky
NANCY Brunov dvor Jozef Ivan 0
  16495/17 GERDA Široká dolina
DARGO Krššákov dvor
BESI Biela studňa Miroslav Dianiška 0

 

Postupujúci na MAR
SPKP / Meno psa/suky Otec Matka Meno vodiča
17583 BADD Chmelov dvor v Lábe EDDY Krššákov dvor NELA Kubínska hoľa Bc. Michal Dávid
17404/18 CIFRA spod Kunovej HARO Dzunošaj VIENNA spod Kunovej Pavol Seman
17401/18 CODY spod Kunovej HARO Dzunošaj VIENNA spod Kunovej Marek Štofaník
16915/17 ERŽA z Poliakovca DON z Prosného AMBRA z Poliakovca Ing. Marek Cvik
17275/18 HERA z Hornej Báby RICK z Prievrany CERA z Hornej báby Michal Valaskai

 

Postupujúci na MAIR
SPKP / Meno psa/suky Otec Matka Meno vodiča
17955/19 BORAN Astor bojna DARGO Krššákov dvor DAIRA z Hrachovského vŕšku Vladimír Peťko
18103/19 BRUT od Šratnova CAR Parichvost Pegy Bejchlovské hvozdy Bc. Jozef Králik

 

This Post Has 2 Comments

  1. Gratulujem postupujúcim vodičom, prajem vydarenú reprezentáciu !

  2. Martin Mičev

    Gratulujem všetkým postupujúcim a zároveň prajem veľa zdaru v reprezentácii a želám veľa úspechov.

    Rád by som sa informoval, akým systémom bude doplnený výber, keďže na MAR by malo reprezentovať 7 jedincov a na MAIR 3 jedince.
    Bude ešte nejaký doplňujúci výber, keďže 2 kolo značne eliminovalo počet vybraných ? Dostanú v Divíne šancu aj náhradníci z 1 kola výberu ?

    Vopred ďakujem za odpoveď.

Comments are closed.

Close Menu