ŠVSK 7.9.2019 Betliar – výsledky

ROZDELENIE KRUHOV / LIST OF RINGS

Kruh/Ring  1  Rozhodca/Judge: FRANTIŠEK HOMOLA (SK)

SLOVENSKÝ KOPOV                                                                                                       57                      1 – 57

Spolu / Total                                                                                                               57

 

               

PSY/MALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

1               RICK OD PARTILU, SPKP 18605, 12.01.2019

                  O: CHERO HOLUBNÍKY M: AGA BELÁKOV DVOR

                  MAJ: ZLACKÝ JOZEF                                                                                                                                                   VN

 

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

2               AJAX ZO STACHOVÉHO, SPKP 18459, 11.07.2018

                  O: HARO DZUNOŠAJ M: CELZA ŠIROKA DOLINA

                  MAJ: ARBET JÁN                                                                                                                                                         V

3               AKIM  HÔRECKÁ DOLINA, SPKP 18405, 29.06.2018

                  O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ

                  MAJ: ČERŇANSKÝ  JOZEF                                                                                                                                          V

4               AMON ZO STACHOVÉHO, SPKP 18458, 11.07.2018

                  O: HARO DZUNOŠAJ M: CELZA ŠIROKÁ DOLINA

                  MAJ: HOLÍČEK STANISLAV                                                                                                                               neposúdený

5               ARON HÔRECKÁ DOLINA, SPKP 18406, 29.06.2018

                  O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ

                  MAJ: PETRÍK VIKTOR                                                                                                                                                 VD

6               ARTHUR HÔRECKÁ  DOLINA, SPKP 18401, 29.06.2018

                  O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ

                  MAJ: MICHALOVIČ MILAN                                                                                                                                        V

7               ARVAK ZO STACHOVÉHO, SPKP 18460, 11.07.2018

                  O: HARO DZUNOŠAJ M: CELZA ŠIROKÁ DOLINA

                  MAJ: SABADKA PATRIK                                                                                                                                             V

8               BARON Z DLHOPOLSKEJ DOLINY, SPKP 18344, 28.06.2018

                  O: GERI BAHRISKO M: BRIXA Z POLIAKOVCA

                  MAJ: MURÍN PETER                                                                                                                                                   VD

9               CEDO BUKOV DIEL, SPKP 18362, 21.06.2018

                  O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: GERDA ŠIROKÁ DOLINA

                  MAJ: ŠTRIGNER JAKUB                                                                                                                                              VD

10            CHERO VINNÝ POTOK, SPKP 18372, 21.06.2018

                  O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: JELKA BAHRISKO

                  MAJ: KÝPEŤ JAROSLAV                                                                                                                                           V1, CAJC

11            EDY SPOD KAMENNÉHO JANKA, SPKP 18529, 15.08.2018

                  O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: HERA Z HORNEJ BÁBY

                  MAJ: VALASKAI MICHAL                                                                                                                                           VD

12            JASEŇ  ŠIROKÁ DOLINA, SPKP 18287, 20.05.2018

                  O: ANYS ASTOR BOJNA M: NITA Z POLČINY

                  MAJ: GERGEĽ LADISLAV                                                                                                                                            V

13            KIM Z HORNEJ BÁBY, SPKP 18493, 16.07.2018

                  O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: DINA Z HORNEJ BÁBY

                  MAJ: VACULČIAK MILAN                                                                                                                                           V

14            KONY Z HORNEJ BÁBY, SPKP 18491, 16.07.2018

                  O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: DINA Z HORNEJ BÁBY

                  MAJ: VACULČIAK MILAN                                                                                                                                           V

15            ONYX OD PARTILU, SPKP 18395, 28.06.2018

                  O: CODY SPOD KUNOVEJ M: MEGGI OD PARTILU

                  MAJ: PARTILA MILAN                                                                                                                                                V4

16            ORKÁN OD PARTILU, SPKP 18394, 28.06.2018

                  O: CODY SPOD KUNOVEJ M: MEGGI OD PARTILU

                  MAJ: ZÁPACHOVÁ PATRÍCIA                                                                                                                                    V2

17            SAFIR LOHYŇA, SPKP 18499, 28.07.2018

                  O: PARIS BEJCHLOVSKÉ HVOZDY M: IDEA LOHYŇA

                  MAJ: RUŽBACKÝ MIROSLAV                                                                                                                                     ……

18            ZERO Z ČEREŠŇOVEJ, SPKP 18412, 06.07.2018

                  O: HARY DZUNOŠAJ M: CINKA OD KALINOVSKÉHO POTOKA

                  MAJ: PIDA MARTIN                                                                                                                                                    V3

 

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

19            BARRY BRČKOV DVOR, SPKP 18061, 20.09.2017

                  O: BRUTUS SPOD MACOVHO VRCHU M: BYSTRA Z POLIAKOVCA

                  MAJ: LAMOŠ MARIÁN                                                                                                                                   V1, CAC, BOS

20            CERDO WARDUINA, SPKP 18319, 31.05.2018                

                  O: LUX OD RIEČKY M: ERŽA Z POLIAKOVCA

                  MAJ: MERIČKO MILOŠ                                                                                                                                 neposúdený

21            COOPER Z MANÍNCA, SPKP 18088, 15.10.2017

                  O: EROS SOKOLIE HNIEZDO M: FANY Z PROSNÉHO

                  MAJ: KÝPEŤ JAROSLAV + BADINKA MIROSLAV                                                                                      V2, R.CAC

22            IBO Z CHORVÁTA, SPKP 18129, 10.01.2018

                  O: ASTOR OD DIGOŇA M: HANY SOKOLIE HNIEZDO

                  MAJ: HRUBINA ĽUBOMÍR                                                                                                                                         VD3

 

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

23            A-MAXIMUS FULL HUNTING, COR A 29-19/244, 13.08.2017

                  O: ARTHUR Z MENŠÍKOVA DVORA M: ALKA Z KUĽHOVHO DVORA

                  MAJ: MANU NICOLAE CIPRIAN                                                                                                                                V4

24            CEDER SPOD HLIŠNOVA, SPKP 18042, 16.08.2017

                  O: HERY SPOD SOBRANY M: BESY SPOD SĽUBICI

                  MAJ: BUČKO JOZEF                                                                                                                                                    V3

25            CRIS Z MANÍNCA, SPKP 18090, 15.10.2017

                  O: EROS SOKOLIE HNIEZDO M: FANY Z PROSNÉHO

                  MAJ: KÝPEŤ JAROSLAV + KOCHAN MIROSLAV                                                                                           V1, CAC

26            EDO Z BYKOVSKEJ DOLINY, SPKP 18027, 21.07.2017

                  O: BENY OD SPOLKÁRA M: ADA Z BYKOVSKEJ DOLINY

                  MAJ: MAJKUTH ŠTEFAN                                                                                                                                     nenastúpil

27            NOX OD PARTILU, SPKP 17787, 02.05.2017

                  O: CHERO HOLUBNÍKY M: AGA BELÁKOV DVOR

                  MAJ: SMREK PETER                                                                                                                                                   V2

 

PSY/MALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

28            BRUT OD ŠRATNOVA, SPKP 18103, 19.06.2017

                  O: CAR PARICHVOST M: PEGY BEJCHLOVSKÉ HVOZDY

                  MAJ: KRÁLIK JOZEF                                                                                                                                               V1, CAC

 

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

29            ABI KEILERJAGDHUND, COR A 21-18/244, 05.06.2018

                  O: HARY DZUNOŠAJ M: AXA Z MENŠÍKOVA DVORA

                  MAJ: MANU NICOLAE CIPRIAN                                                                                                                      neposúdená

30            AFFY HÔRECKÁ DOLINA, SPKP 18409, 29.06.2018

                  O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ

                  MAJ: PEKNÝ  MAREK                                                                                                                                                 V3

31            ALICA HÔRECKÁ DOLINA, SPKP 18410, 29.06.2018

                  O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ

                  MAJ: DOLNÍK MARTIN                                                                                                                                               VD

32            ANDY Z TERCHOVEJ, SPKP 18384, 28.06.2018

                  O: CIRO Z KADE VODA SKÁČE M: ELZA Z POLIAKOVCA

                  MAJ: BREZÁNI ŠTEFAN                                                                                                                                              VD

33            ANITA ZO STACHOVÉHO, SPKP 18461, 11.07.2018

                  O: HARO DZUNOŠAJ M: CELZA ŠIROKÁ DOLINA

                  MAJ: TUNEGA ROMAN                                                                                                                                             V

34            AURA HÔRECKÁ DOLINA, SPKP 18408, 29.06.2018

                  O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ

                  MAJ: VANDLIK JÁN                                                                                                                                                    VD

35            CIRILLA LESNÝ CHÓR BOHEMIA, SPKP 18598, 04.07.2018

                  O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: FORTUNE DE LA VALLÉE DU BORNE

                  MAJ: CIMBALÍK ŠTEFAN                                                                                                                                     nenastúpil

36            DRYNA Z PETROVSKEJ, SPKP 18742, 14.07.2018

                  O: RICK Z PRIEVRANY M: BÁRA Z POLIAKOVCA

                  MAJ: ŠEBEŇA JAROSLAV + ŠEBEŇA  VLADIMÍR, MVDR.                                                                                     V

37            ELA SPOD KAMENNÉHO JANKA, SPKP 18536, 15.08.2018

                  O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: HERA Z HORNEJ BÁBY

                  MAJ: VALASKAI MICHAL                                                                                                                                           VD

38            ELIS SPOD KAMENNÉHO JANKA, SPKP 18535, 15.08.2018

                  O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: HERA Z HORNEJ BÁBY

                  MAJ: ČEMERIČKA VLADIMÍR                                                                                                                                    V2

39            ELZA SPOD KAMENNÉHO JANKA, SPKP 18533, 15.08.2018

                  O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: HERA Z HORNEJ BÁBY

                  MAJ: VALASKAI MICHAL                                                                                                                                           V

40            FOLA OD KRIVEJ HORY, SPKP 18295, 30.05.2018

                  O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: LOLA SPOD SOBRANY

                  MAJ: FERTÁĽ JAROSLAV                                                                                                                                            V

41            HESI Z POLIAKOVCA, SPKP 18488, 01.08.2018

                  O: HARY DZUNOŠAJ M: FESTA Z POLIAKOVCA

                  MAJ: KAVECKÝ PETER                                                                                                                                                V

42            INKA Z BREZOVSKÉHO HÁMRA, SPKP 18340, 14.06.2018

                  O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: EMA Z BREZOVSKÉHO HÁMRA

                  MAJ: BÁLINT LUKÁŠ                                                                                                                                                    V

43            IZA Z BREZOVSKÉHO HÁMRA, SPKP 18341, 14.06.2018

                  O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: EMA Z BREZOVSKÉHO HÁMRA

                  MAJ: VETRÁK MILAN                                                                                                                                        V1, CAJC, BOB

44            ZAMBA Z ČEREŠŇOVEJ, SPKP 18415, 06.07.2018

                  O: HARY DZUNOŠAJ M: CINKA OD KALINOVSKÉHO POTOKA

                  MAJ: ADAMČÍKOVÁ MÁRIA                                                                                                                                     V4

 

SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

45            CITA SPOD SNINSKÉHO, SPKP 18217, 09.04.2018

                  O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: TASHA SPOD KUNOVEJ

                  MAJ: KATUŠČAK MATEJ                                                                                                                                               V1, CAC

46            CYRENA WARDUINA, SPKP 18325, 31.05.2018

                  O: LUX OD RIEČKY M: ERŽA Z POLIAKOVCA

                  MAJ: PERINAJ MÁRIO                                                                                                                                                VD4

47            DIA LUBRAMI, SPKP 18315, 04.06.2018

                  O: LUX OD RIEČKY M: BESSY Z VRIESINEJ

                  MAJ: OŤAPKA BRANISLAV                                                                                                                                  V2, R.CAC

48            FESTA Z BYKOVSKEJ DOLINY, SPKP 18203, 04.03.2018

                  O: LUX OD RIEČKY M: ADA Z BYKOVSKEJ DOLINY

                  MAJ: RUŽBACKÝ MIROSLAV                                                                                                                                     V3

 

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

49            BELA Z MANÍNCA, SPKP 17674, 24.09.2016

                  O: EROS SOKOLIE HNIEZDO M: FANY Z PROSNÉHO

                  MAJ: GAJŇÁK MICHAL                                                                                                                                          nenastúpil

50            BONA SPOD VAŠKOVHO VRCHU, SPKP 18282, 13.05.2018

                  O: PIT BEJCHLOVSKÉ HVOZDY M: ANITA OD KALINOVSKÉHO POTOKA

                  MAJ: KAMAS JURAJ                                                                                                                                                   VD

51            DORY SPOD KAMENICKÉHO HRADU, SPKP 18273, 13.05.2018

                  O: VÍŤAZ NIŽNÁ VOĽA M: VANDA ŽABÍ POTOK

                  MAJ: VANDŽURA JÁN                                                                                                                                                VD4

52            EXA Z BYKOVSKEJ DOLINY, SPKP 18029, 21.07.2017

                  O: BENY OD SPOLKÁRA M: ADA Z BYKOVSKEJ DOLINY

                  MAJ: MAJKUTH ŠTEFAN                                                                                                                                        nenastúpil

53            GIMI Z CHORVÁTA, SPKP 17762, 18.04.2017

                  O: ASTOR OD DIGOŇA M: HANY SOKOLIE HNIEZDO

                  MAJ: LAURINC MAREK                                                                                                                                              VD3

54            JURA Z HORNEJ BÁBY, SPKP 17768, 29.03.2017

                  O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: DINA Z HORNEJ BÁBY

                  MAJ: VACULČIAK MILAN                                                                                                                                  V2, R.CAC

55            TERY OD RIEČKY, SPKP 18053, 24.09.2017

                  O: GRAND ZO ŠARAMPOVA M: ANDY MORSKÉ OKO

                  MAJ: BABEJOVÁ ANDREA                                                                                                                                      V1, CAC

 

SUKY/FEMALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

56            BORA BUKOV DIEL, SPKP 17990, 22.06.2017

                  O: GRAND ZO ŠARAMPOVA M: FANY Z VEĽOPOLIA

                  MAJ: BÁLINT LUKÁŠ                                                                                                                                               V1, CAC

57            FIBI Z EVKINHO DVORA, SPKP 17501, 28.05.2016

                  O: RICK Z PRIEVRANY M: CINA Z EVKINHO DVORA

                  MAJ: MICS JÚLIUS                                                                                                                                                 nenastúpil

 

Pridaj komentár

Close Menu