ŠVSK Herľany 4.8.2019 – výsledky

SLOVENSKÝ KOPOV

Rozhodca/Judge  MARIÁN PETRO, SK   –    Kruh/Ring 1

                     

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

1               ARON HÔRECKÁ DOLINA, SPKP 18406, 29.06.2018

                  O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ                                        Nenastúpil                                          

                  MAJ: PETRÍK VIKTOR                                                                                                                                                

2               CANY Z ČIŽATICKEJ DOLINY, SPKP 18439, 03.07.2018

                  O: CODY SPOD KUNOVEJ M: IZZY BAHRISKO                                  V2

                  MAJ: SOTÁK PAVOL                                                                                                                                                  

3               CÉZAR SPOD SNINSKÉHO, SPKP 18213, 09.04.2018

                  O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: TASHA SPOD KUNOVEJ                                                               Odstúpil

                  MAJ: HUDÁK JAROSLAV                                                                                                                                           

4               CIDOR WARDUINA, SPKP 18317, 31.05.2018

                  O: LUX OD RIEČKY M: ERŽA Z POLIAKOVCA                                                                                VD

                  MAJ: CHVASTAŠ ALOJZ                                                                                                                                            

5               CLIF Z ČIŽATICKEJ DOLINY, SPKP 18437, 03.07.2018

                  O: CODY SPOD KUNOVEJ M: IZZY BAHRISKO                                                                              V

                  MAJ: SOTÁK PAVOL                                                                                                                                                  

6               CONY Z ČIŽATICKEJ DOLINY, SPKP 18438, 03.07.2018

                  O: CODY SPOD KUNOVEJ M: IZZY BAHRISKO                                                                            VD

                  MAJ: BOBAĽ SLAVOMÍR                                                                                                                                           

7               EDIN OD KRIVEJ HORY, SPKP 18292, 21.05.2018

                  O: CODY SPOD KUNOVEJ M: ELA ZO ŠPANIEHO POĽA                                                             V3

                  MAJ: HOPKO JÁN                                                                                                                                                      

8               KELY PITAKOVÁ, SPKP 18507, 18.07.2018

                  O: LUX OD RIEČKY M: HERA PITAKOVÁ                                      Odstúpil

                  MAJ: MARTÁK ŠTEFAN                                                                                                                                             

9               OLI OD SPILE, SPKP 18541, 24.07.2018                                                                                      V

                  O: CAR Z VRIESINEJ M: LOTA OD RIEČKY

                  MAJ: SUCHÝ MATÚŠ + KIČURA MILAN                                                                                                                  

11            ONYX OD PARTILU, SPKP 18395, 28.06.2018

                  O: CODY SPOD KUNOVEJ M: MEGGI OD PARTILU                             VD

                  MAJ: PARTILA MILAN                                                                                                                                               

12            ORAN OD PARTILU, SPKP 18392, 28.06.2018

                  O: CODY SPOD KUNOVEJ M: MEGGI OD PARTILU                                                                   V4

                  MAJ: PARTILA MILAN                                                                                                                                               

13            ORKÁN OD PARTILU, SPKP 18394, 28.06.2018

                  O: CODY SPOD KUNOVEJ M: MEGGI OD PARTILU                                                                    VD

                  MAJ: ZÁPACHOVÁ PATRÍCIA

10    OLIVER OD PARTILU, SPKP 18396, 28.06.2018

                  O: CODY SPOD KUNOVEJ M: MEGGI OD PARTILU                                                                    V1

                  MAJ: PONČAK STANISLAV

 

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

14            CAR SPOD HRADECKEJ LÚKY, SPKP 16546, 12.05.2014

                  O: FICO ŽIČIHO PUSTATINA M: ELZA Z PADALA                                                                        V3

                  MAJ: HORVÁT MAREK                                                                                                                                              

15            HAKI ŠIROKÁ DOLINA, SPKP 17370, 11.04.2016

                  O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: NITA Z POLČINY                                                                          VD

                  MAJ: FILČÁK ROLAND                                                                                                                                               

16            HASAN VINNÝ POTOK, SPKP 17641, 25.08.2016

                  O: EVAR ŠIROKÁ DOLINA M: JELKA BAHRISKO                                                                         V2

                  MAJ: KÝPEŤ JAROSLAV                                                                                                                                             

17            JERRY OD SPOLKÁRA, SPKP 17949, 17.06.2017

                  O: RICK Z PRIEVRANY M: JUTA OD PARTILU                                                                              V

                  MAJ: ČONKA ĽUBOŠ                                                                                                                                                 

18            KORAN OD SPOLKÁRA, SPKP 18184, 30.01.2018

                  O: RICK Z PRIEVANY M: JUTA OD PARTILU                                                                                V

                  MAJ: OREČNÝ JÁN                                                                                                                                                     

19            NOX OD PARTILU, SPKP 17787, 02.05.2017                                                                             V1

                  O: CHERO HOLUBNÍKY M: AGA BELÁKOV DVOR                                                                      Najkrajší pes

                  MAJ: SMREK PETER                                                                                                                        Celkový víťaz 2019

20             ODIM BAHRISKO, SPKP 18058, 23.08.2017

                  O: GRANT ZO ŠARAMPOVA M: FATIMA BAHRISKO                                                                  V4

                  MAJ: RUSNÁK PETER                                                                                                                                                

SUKY/FEMALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

21            RUBBY OD PARTILU, SPKP 18606, 12.01.2019

                  O: CHERO HOLUBNÍKY M: AGA BELÁKOV DVOR                                                                        VN

                  MAJ: SRALIK JURAJ                                                                                                                                                   

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

22            AIRIN HÔRECKÁ DOLINA, SPKP 18407, 29.06.2018

                  O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ                                                                                             Nenastúpil

                  MAJ: VEJAČKOVÁ ALENA + PETRO ĽUBOMÍR                                                                                                       

23            ANNY OD HAPALÍKA, SPKP 18356, 14.06.2018

                  O: AJAX Z CHORVÁTA M: KIKA DZUNOŠAJ                                                                                   V

                  MAJ: GAJDOŠ JAROSLAV + GAJDOŠOVÁ ANNA                                                                                                   

24            AZIA KEREKVEŇ, SPKP 18251, 13.05.2018

                  O: VÍŤAZ NIŽNÁ VOĽA M: CIFRA SPOD KUNOVEJ                                                                         Odstúpil

                  MAJ: ELIAŠ DANIEL                                                                                                                                                   

25            CEDRA Z ČIŽATICKEJ DOLINY, SPKP 18441, 03.07.2018

                  O: CODY SPOD KUNOVEJ M: IZZY BAHRISKOV                                                                            V2

                  MAJ: DVOROVÝ FRANTIŠEK                                                                                                                                    

26            CHYMÉRA VINNÝ POTOK, SPKP 18373, 21.06.2018

                  O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VRŠKU M: JELKA BAHRISKO                                                      V4

                  MAJ: RUSNÁK PETER                                                                                                                                                

27            CITA SPOD SNINSKÉHO, SPKP 18217, 09.04.2018

                  O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: TASHA SPOD KUNOVEJ                                                                V

                  MAJ: KATUŠČAK MATEJ                                                                                                                                           

28            CITA Z ČIŽATICKEJ DOLINY, SPKP 18440, 03.07.2018

                  O: CODY SPOD KUNOVEJ M: IZZY BAHRISKO                                                                              V

                  MAJ: DVOROVÝ FRANTIŠEK                                                                                                                                    

29            DAIRA SPOD KUNOVEJ, SPKP 18223, 04.04.2018

                  O: GERO ŠIROKA DOLINA M: VIENNA SPOD KUNOVEJ                                                               V3

                  MAJ: SLOTA MARTIN                                                                                                                                                 .

30             DANI Z PETROVSKEJ, SPKP 18473, 14.07.2018

                  O: RICK Z PRIEVRANY M: BÁRA Z POLIAKOVCA                                                                           V

                  MAJ: ČERNOK MILAN                                                                                                                                               

31            DIA LUBRAMI, SPKP 18315, 04.06.2018                                                                                     V1

                  O: LUX OD RIEČKY M: BESSY Z VRIESINEJ                                                                                    Najkrajší mladý

                  MAJ: OŤAPKA BRANISLAV                                                                                                             jedinec             

32            ESTA SPOD KAMENNÉHO JANKA, SPKP 18537, 15.08.2018

                  O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: HERA Z HORNEJ BÁBY                                                                     Odstúpil

                  MAJ: PIVOVARNIK MARTIN                                                                                                                                     

33            FOLA OD KRIVEJ HORY, SPKP 18295, 30.05.2018

                  O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: LOLA SPOD SOBRANY                                                                       Nenastúpil

                  MAJ: FERTÁĽ JAROSLAV                                                                                                                                           

34            KIKA PITAKOVÁ, SPKP 18510, 18.07.2018

                  O: LUX OD RIEČKY M: HERA PITAKOVÁ                                                                                         V

                  MAJ: ZAK DAVID                                                                                                                                                        

35            KIKA Z HORNEJ BÁBY, SPKP 18498, 16.07.2018

                  O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: DINA Z HORNEJ BÁBY                                                                     Nenastúpil

                  MAJ: JURÁK MIROSLAV                                                                                                                                           

36            KORA PITAKOVÁ, SPKP 18511, 18.07.2018

                  O: LUX OD RIEČKY M: HERA PITAKOVÁ                                                                                           V

                  MAJ: HOMZA JÁN + SABOVČÍK TOMÁŠ                                                                                                                

37            OLA OD SPILE, SPKP 18539, 24.07.2018

                  O: CAR Z VRIESINEJ M: LOTA OD RIEČKY                                                                                         V

                  MAJ: HOMZA JÁN + BABEJ MARIÁN                                                                                                                      

38            ORA OD SPILE, SPKP 18540, 24.07.2018

                  O: CAR Z VRIESINEJ M: LOTA OD RIEČKY                                                                                        V

                  MAJ: STUPÁK ĽUBOMÍR                                                                                                                                           

39            ORKA OD SPILE, SPKP 18538, 24.07.2018

                  O: CAR Z VRIESINEJ M: LOTA OD RIEČKY                                                                                         V

                  MAJ: SUCHÝ MATÚŠ + SUCHÝ ALEŠ                                                                                                                       

40             PERLA OD PARTILU, SPKP 18391, 02.07.2018

                  O: CHERO HOLUBNÍKY M: AGA BELÁKOV DVOR                                                                            V

                  MAJ: PARTILA MILAN                                                                                                                                               

41            POLY BAHRISKO, SPKP 18387, 18.06.2018

                  O: CEDER Z HALČE M: CLEA ZO SLOVENSKEJ ĽUPČE                                                                     VD

                  MAJ: PANGRÁC MILOŠ                                                                                                                                             

SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

42            BARA Z KUĽHOVHO DVORA, SPKP 18113, 08.12.2017

                  O: LUX OD RIEČKY M: BRITA VAĽAŠKOVCE                                                                                    V3

                  MAJ: KUĽHA ŠTEFAN                                                                                                                                                

43            CIRA SPOD SNINSKÉHO, SPKP 18219, 09.04.2018

                  O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: TASHA SPOD KUNOVEJ                                                                    V2

                  MAJ: ORŠULÁK STANISLAV                                                                                                                                      

44            FENY Z BYKOVSKEJ DOLINY, SPKP 18202, 04.03.2018

                  O: LUX OD RIEČKY M: ADA Z BYKOVSKEJ DOLINY                                                                         V4

                  MAJ: MOLITOR JÁN                                                                                                                                                  

45            IRIS II Z CHORVÁTA, SPKP 18134, 10.01.2018

                  O: ASTOR OD DIGOŇA M: HANY SOKOLIE HNIEZDO                                                                      Nenastúpil

                  MAJ: FUCHS JAKUB                                                                                                                                                   

46            ORETA RÚBANÝ VRCH, SPKP 18193, 03.03.2018

                  O: ERIK OD RIEČKY M: ELIS ŠIROKÁ DOLINA                                                                                     V1

                  MAJ: PŠENKOVÁ MARTINA                                                                                                                   Najkrajšia suka

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

47            AIRA SPOD VAŠKOVHO VRCHU, SPKP 17828, 14.05.2017

                  O: RICK Z PRIEVRANY M: ANITA OD KALINOVSKÉHO POTOKA                                                      V4

                  MAJ: CIPCER MAREK                                                                                                                                                

48            CILA SPOD SNINSKÉHO, SPKP 18218, 09.04.2018

                  O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: TASHA SPOD KUNOVEJ                                                                      V1

                  MAJ: LOFAJ IGOR                                                                                                                                                      

49            GORA ZO SAHAJDOVHO DVORA, SPKP 18150, 14.01.2018

                  O: PIT BEJCHLOVSKÉ HVOZDY M: AXA MYSLAVSKÉ ÚDOLIE                                                           V2

                  MAJ: SAHAJDA MILAN                                                                                                                                             

50            JUTA OD SPOLKÁRA, SPKP 17953, 17.06.2017

                  O: RICK Z PRIEVRANY M: JUTA OD PARTILU                                                                                       V3

                  MAJ: MIZIA ĽUBOMÍR                                                                                                                                              

51            KELLY OD SPOLKÁRA, SPKP 18188, 30.01.2018

                  O: RICK Z PRIEVRANY M: JUTA OD PARTILU                                                                                        Nenastúpil

                  MAJ: FEDORKO ŠTEFAN + LESY SR, Š.P., OZ PREŠOV NULL                                                                               

52            LESSIE SPOD HAVRANKY, SPKP 18107, 01.11.2017

                  O: VÍŤAZ NIŽNÁ VOĽA M: FATIMA SPOD CERNINSKEJ                                                                      Nenastúpil

                  MAJ: TROJANOVIČ ANDREJ                                                                                                                                     

SUKY/FEMALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

53            BETTY SPOD HAVRANIEHO VRCHU, SPKP 16932, 08.05.2015

                  O: RICK Z PRIEVRANY M: CHVÁLA SPOD KOKAVSKEJ VARTY                                                           V1

                  MAJ: KYSELICOVÁ IVANA

 

Pridaj komentár

Close Menu