Svetová klubová výstava slovenských kopovov 2019 – výsledky

PSY/MALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

1             AJAX MELIJAN, SPKP 18576, 11.10.2018

                O: BENNY SPOD HAVRANIEHO VRCHU M: INKA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU                                                  

                MAJ: ŠUFLIARSKY JÁN                                                                                                                                               N

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

2             AMUR KEILERJAGDHUND, COR A 17-18/244, 05.06.2018

                O: HARY DZUNOŠAJ M: AXA Z MENŠÍKOVA DVORA

                MAJ: PUNGA ALEXANDRU                                                                                                                                        VD

3             ARES KEILERJAGDHUND, COR A 16-18/244, 05.06.2018

                O: HARY DZUNOŠAJ M: AXA Z MENŠÍKOVA DVORA

                MAJ: RADU EMILIAN                                                                                                                                                  V 3.

4             ARGO, HR 11833 SK, 13.05.2018

                O: CONOR M: BEA REGVAR´S HUNTERS HOPE

                MAJ: BUNDALO MILE                                                                                                                                                V 2.

5             ARTHUR HÔRECKÁ  DOLINA, SPKP 18401, 29.06.2018

                O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ

                MAJ: MICHALOVIČ MILAN + MICHALOVIČ MILAN                                                                                               V

6             ATOS HÔRECKÁ DOLINA, SPKP 18402, 29.06.2018

                O: CERO Z HALČE M: ILA DZUNOŠAJ

                MAJ: KOHÚT MIROSLAV                                                                                                                                           V.

7             BRUTUS SPOD MNÍCHOVEJ ÚBOČE, SPKP 18452, 15.06.2018

                O: HARY DZUNOŠAJ M: CEDRA SPOD HRADECKEJ LÚKY

                MAJ: ANTOL ALFRÉD                                                                                                                                                 VD

8             CEDO BUKOV DIEL, SPKP 18362, 21.06.2018

                O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: GERDA ŠIROKÁ DOLINA

                MAJ: ŠTRIGNER JAKUB                                                                                                                                              VD.

9             CIRO BUKOV DIEL, SPKP 18360, 21.06.2018

                O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: GERDA ŠIROKÁ DOLINA

                MAJ: LIPTÁK MARTIN                                                                                                                                                VD

10          FARGO Z BYKOVSKEJ DOLINY, SPKP 18196, 04.03.2018

                O: LUX OD RIEČKY M: ADA Z BYKOVSKEJ DOLINY

                MAJ: KVASNICA PATRIK                                                                                                                                            V 4

11          FLEX Z BYKOVSKEJ DOLINY, SPKP 18199, 04.03.2018                                 

                O: LUX OD RIEČKY M: ADA Z BYKOVSKEJ DOLINY

                MAJ: ADAMKOVIČ PETER                                                                                                                                         Vylúčený

12          IBUN SPOD MACOVHO VRCHU, SPKP 18204, 17.03.2018

                O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: CARMEN Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU                   

                MAJ: DEHAIL GREGORY                                                                                                                                             N

13          JASAN ŠIROKÁ DOLINA, SPKP 18286, 20.05.2018

                O: ANYS ASTOR BOJNA M: NITA Z POLČINY

                MAJ: KYZEK JAROSLAV                                                                                                                                              VD

14          KONY Z HORNEJ BÁBY, SPKP 18491, 16.07.2018

                O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: DINA Z HORNEJ BÁBY

                MAJ: VACULČIAK MILAN                                                                                                                                           V

15          LASKO KRŠŠÁKOV DVOR, SPKP 18229, 08.05.2018                                                                                           

                O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: MEGY RÚBANÝ VRCH                                                                                           V 1, CAJC, KVM

                MAJ: KRŠŠÁK RADOVAN                                                                                                                                          

16          RAMBO LOHYŇA, SPKP 18167, 10.01.2018

                O: EGON LOHYŇA M: GERBERA LOHYŇA

                MAJ: PAVELKOVÁ ZUZANA + ZEMANČÍK MATEJ                                                                                                   VD

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

17          ARGO BOTKOV DVOR, SPKP 18157, 22.01.2018

                O: PIT BEJCHLOVSKÉ HVOZDY M: GINA Z CERNÍKA

                MAJ: BULÁK PETER                                                                                                                                                    VD

18          BENY Z KOTEŠOVSKÉHO DVORA, SPKP 17794, 14.05.2017

                O: HARO DZUNOSAJ M: BEKY Z HORNEJ BABY

                MAJ: VACULČIAK MILAN                                                                                                                                           V

19          BRIT Z TERCHOVSKEJ DOLINY, SPKP 18115, 16.12.2017

                O: BRUTUS SPOD MAČOVHO VRCHU M: KORA RÚBANÝ VRCH

                MAJ: BABITZ RÓBERT                                                                                                                                                VD

20          CAK SPOD HAVRANIEHO VRCHU, SPKP 18076, 09.10.2017                                

                O: EVAR ŠIROKÁ DOLINA M: ANNY SPOD HAVRANIEHO VRCHU                           

                MAJ: PAUČO PAVEL                                                                                                                                                   V 2, R.CAC

21          COLIN CHMELOV DVOR V LÁBE, SPKP 17860, 02.05.2017

                O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: NELA KUBINSKA HOĽA

                MAJ: KRŠŠÁK RADOVAN                                                                                                                                           V

22          COOPER Z MANÍNCA, SPKP 18088, 15.10.2017

                O: EROS SOKOLIE HNIEZDO M: FANY Z PROSNÉHO

                MAJ: KÝPEŤ JAROSLAV + BADINKA MIROSLAV                                                                                                     V

23          CRIS Z MANÍNCA, SPKP 18090, 15.10.2017

                O: EROS SOKOLIE HNIEZDO M: FANY Z PROSNÉHO

                MAJ: KÝPEŤ JAROSLAV + KOCHAN MIROSLAV                                                                                                      V

24          EDO Z BYKOVSKEJ DOLINY, SPKP 18027, 21.07.2017

                O: BENY OD SPOLKÁRA M: ADA Z BYKOVSKEJ DOLINY

                MAJ: MAJKUTH ŠTEFAN                                                                                                                                            VD

25          EMUR Z BYKOVSKEJ DOLINY, SPKP 18026, 21.07.2017

                O: BENY OD SPOLKÁRA M: ADA Z BYKOVSKEJ DOLINY

                MAJ: GEŠPER FRANTIŠEK                                                                                                                                          V

26          FRANK SPOD HRADECKEJ LÚKY, SPKP 17776, 29.04.2017

                O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: ABA SPOD HRADECKEJ LÚKY

                MAJ: CHREN PETER                                                                                                                                                    V.

27          HAMIR OD PRIEHRADNÉHO MÚRU, SPKP 17848, 13.05.2017

                O: BENY OD SPOLKÁRA M: ASTA Z JUDAVINKLU

                MAJ: RÝS BRANISLAV                                                                                                                                                 V 3.

28          HELIOS SPOD MACOVHO VRCHU, SPKP 17981, 12.07.2017                                

                O: BRUTUS SPOD MACOVHO VRCHU M: CARIN Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU                    

                MAJ: MURIN MIKULÁŠ                                                                                                                                              V 1,  CAC

29          JERRY OD SPOLKÁRA, SPKP 17949, 17.06.2017

                O: RICK Z PRIEVRANY M: JUTA OD PARTILU

                MAJ: ČONKA ĽUBOŠ                                                                                                                                                  VD.

30          XAVER SPOD ŠOMOŠKY, SPKP 18151, 26.01.2018

                O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: SHELY Z PRIEVRANY

                MAJ: KOVÁŘ MARTIN                                                                                                                                                V 4

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

31          ALAN BUKOV DIEL, SPKP 17944, 14.06.2017

                O: RICK Z PRIEVRANY M: GERDA ŠIROKÁ DOLINA

                MAJ: IVANOVIČ IGOR                                                                                                                                                N

32          ASTOR SPOD VAŠKOVHO VRCHU, SPKP 17825, 14.05.2017

                O: RICK Z PRIEVRANY M: ANITA OD KALINOVSKÉHO POTOKA

                MAJ: MARTINKA MICHAL                                                                                                                                         V

33          BAX BRČKOV DVOR, COR A 12-18/244, 20.09.2017

                O: BRUTUS SPOD MACOVHO VRCHU M: BYSTRA Z POLIAKOVCA

                MAJ: COSTIN VIOREL                                                                                                                                                 VD

34          BRIT OD ŠRATNOVA, CLP/SK/3066, 19.06.2017

                O: CAR PARICHVOST M: PEGY BEJCHLOVSKÉ HVOZDY

                MAJ: MENDL JIŘÍ                                                                                                                                                         VD

35          BROK Z TERCHOVSKEJ DOLINY, SPKP 18116, 16.12.2017

                O: BRUTUS SPOD MACOVHO VRCHU M: KORA RÚBANÝ VRCH

                MAJ: KRIŠTOFÍK ŠTEFAN                                                                                                                                           V

36          CHERO Z BREZOVSKÉHO HÁMRA, SPKP 17977, 07.06.2017                                

                O: DUNO Z HRIŇOVEJ M: KIKA OD KMEŤA                                            

                MAJ: VETRÁK MILAN                                                                                                                                                 V 2 R.CAC

37          CHERO Z HALČE, SPKP 17406, 25.05.2016

                O: BENY OD SPOLKÁROV M: CESY Z HALČE

                MAJ: IMRIŠEK JOZEF                                                                                                                                                  VD

38          DASTY CHMELOV DVOR V LÁBE, SPKP 17969, 18.05.2017

                O: HARO DZUNOŠAJ M: ASTA CHMELOV DVOR V LÁBE

                MAJ: CHMELA ZDENKO                                                                                                                                             VD

39          EMIR Z POLIAKOVCA, SPKP 16910, 14.03.2015

                O: DON Z PROSNÉHO M: AMBRA Z POLIAKOVCA

                MAJ: TOMAŠEC TOMÁŠ                                                                                                                                            V 3

40          ETOS Z EVKINHO DVORA, SPKP 17182, 20.07.2015                                      

                O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: CINA Z EVKINHO DVORA                                   

                MAJ: HÍVEŠOVÁ EVA                                                                                                                                                  V 1, CAC

41          GARO ZO SAHAJDOVHO DVORA, SPKP 18143, 14.01.2018

                O: PIT BEJCHLOVSKÉ HVOZDY M: AXA MYSLAVSKÉ ÚDOLIE

                MAJ: JANÍK JAROSLAV                                                                                                                                               VD

42          GAS ZO SAHAJDOVHO DVORA, SPKP 18144, 14.01.2018

                O: PIT BEJCHLOVSKÉ HVOZDY M: AXA MYSLAVSKÉ ÚDOLIE

                MAJ: ŠMELKO VLADIMÍR                                                                                                                                          V

43          IBO Z CHORVÁTA, SPKP 18129, 10.01.2018

                O: ASTOR OD DIGOŇA M: HANY SOKOLIE HNIEZDO

                MAJ: HRUBINA ĽUBOMÍR                                                                                                                                         V 4

122        ARES SPOD VAŠKOVHO VRCHU, SPKP 17821, 14.05.2017
                O: RICK Z PRIEVRANY M: ANITA OD KALINOVSKÉHO POTOKA

                MAJ: ANDRZEJEWSKI ROMAN                                                                                                                                   V

PSY/MALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

44          ANDER Z DLHOPOLSKEJ DOLINY, SPKP 17684, 14.10.2016

                O: GERI BAHRISKO M: BRIXA Z POLIAKOVCA

                MAJ: KUDELČÍK ANTON                                                                                                                                             V 3

45          BRUT OD ŠRATNOVA, SPKP 18103, 19.06.2017

                O: CAR PARICHVOST M: PEGY BEJCHLOVSKÉ HVOZDY                                                                                      

                MAJ: KRÁLIK JOZEF                                                                                                                                                    Nenastúpil

46          CALVIN ORICHOV DVOR, SPKP 18047, 25.08.2017

                O: GERO HRUŠTÍNSKA HOĽA M: ELIS Z CERNÍKA

                MAJ: RAFFAY JÁN                                                                                                                                                       Vylučený

47          CYRO Z PETROVSKEJ, CLP/SK/3073, 17.05.2017                                          

                O: BENY OD SPOLKÁRA M: BÁRA Z POLIAKOVCA                                        

                MAJ: MATĚJKOVÁ ZUZANA + MATĚJKA JIŘÍ                                                                                                          V 1 CAC

48          DARIK Z CEPSKÝCH BLAT, CLP/SK/3021, 19.05.2017

                O: AVAR Z PODBEZDĚDSKÝCH LESŮ M: BAYLIES DIANIN RANČ

                MAJ: DVOŘÁK VÁCLAV                                                                                                                                              VD.

49          GALDOR SPOD MACOVHO VRCHU, SPKP 17548, 16.06.2016                               

                O: GERO Z VEĽOPOLIA M: ARISSA SPOD MACOVHO VRCHU                                

                MAJ: HRONČEK JÁN                                                                                                                                                   V 2, R.CAC

50          HARO DZUNOŠAJ, SPKP 16311, 29.08.2013

                O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: KITI OD KMEŤA

                MAJ: KRŠŠÁK RADOVAN                                                                                                                                           V 4

51          HORUS Z BUCZYNOWYCH GÓREK, PKR.VI-22031, 10.10.2017

                O: LUX OD RIECKY M: GAMA Z POLCINY

                MAJ: WOJTYNA DAWID                                                                                                                                            D

PSY/MALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

52          ARIS Z MIHÁLIKOVHO DVORA, SPKP 14496, 08.03.2010                                  

                O: PERI MORSKÉ OKO M: GAMA SPOD ERGIŠTÔLNE                                    

                MAJ: BEŇO ŠTEFAN                                                                                                                                                   V 2, R.CAC                                       .

53          JOLO DZUNOŠAJ, SPKP 17039, 28.05.2015                                           

                O: ERVIN OD RIEČKY M: KITI OD KMEŤA                                           

                MAJ: POLÓNI MARIÁN                                                                                                                              V 1, CAC, BOB, SKV             

SUKY/FEMALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

54          ESTA SPOD KAMENNÉHO JANKA, SPKP 18537, 15.08.2018                                                                              

                O: CRIS SPOD KUNOVEJ M: HERA Z HORNEJ BÁBY                                      

                MAJ: PIVOVARNIK MARTIN                                                                                                                                      Nádejný 2    

55          MIA KRŠŠÁKOV DVOR, SPKP 18557, 18.09.2018                                                                                               

                O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: GRETA Z HALČE

                MAJ: KRŠŠÁK RADOVAN                                                                                                                                           Nádejný 1

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

56          ABI KEILERJAGDHUND, COR A 21-18/244, 05.06.2018

                O: HARY DZUNOŠAJ M: AXA Z MENŠÍKOVA DVORA

                MAJ: MANU CIPRIAN                                                                                                                                                 V

57          ADA, HR 11817 SK, 23.03.2018

                O: GARO M: JINNA ZO ŠPANIEHO DVORA

                MAJ: ŠTEFANUTI DEAN                                                                                                                                             V 4

58          AMI KEILERJAGDHUND, COR A 20-18/244, 05.06.2018

                O: HARY DZUNOŠAJ M: AXA Z MENŠÍKOVA DVORA

                MAJ: COSTIN VIOREL                                                                                                                                                 VD

59          ANITA ZO STACHOVÉHO, SPKP 18461, 11.07.2018

                O: HARO DZUNOŠAJ M: CELZA ŠIROKÁ DOLINA

                MAJ: TUNEGA ROMAN                                                                                                                                              VD.

60          ANNY OD HAPALÍKA, SPKP 18356, 14.06.2018

                O: AJAX Z CHORVÁTA M: KIKA DZUNOŠAJ

                MAJ: GAJDOŠ JAROSLAV + GAJDOŠOVÁ  ANNA                                                                                                   VD

61          BERA SPOD MNÍCHOVEJ ÚBOČE, SPKP 18454, 15.06.2018

                O: HARY DZUNOŠAJ M: CEDRA SPOD HRADECKEJ LÚKY

                MAJ: POPOVIČ MICHAL                                                                                                                                             VD

62          BETY SPOD VAŠKOVHO VRCHU, SPKP 18283, 13.05.2018

                O: PIT BEJCHLOVSKÉ HVOZDY M: ANITA OD KALINOVSKÉHO POTOKA

                MAJ: RIGAUT GÉRALD                                                                                                                                               VD

63          BONA SPOD VAŠKOVHO VRCHU, SPKP 18282, 13.05.2018

                O: PIT BEJCHLOVSKÉ HVOZDY M: ANITA OD KALINOVSKÉHO POTOKA

                MAJ: KAMAS JURAJ                                                                                                                                                    VD.

64          BORA SPOD MNÍCHOVEJ ÚBOČE, SPKP 18456, 15.06.2018

                O: HARY DZUNOŠAJ M: CEDRA SPOD HRADECKEJ LÚKY

                MAJ: VITTEK IGOR                                                                                                                                                      V 3

65          BRITA SPOD MNÍCHOVEJ ÚBOČE, SPKP 18457, 15.06.2018

                O: HARY DZUNOŠAJ M: CEDRA SPOD HRADECKEJ LÚKY

                MAJ: MASÁR VILIAM                                                                                                                                                 V

66          BRIXI Z CHTELNICKEJ KÚRIE, SPKP 18270, 28.04.2018

                O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: FANNY Z CERNÍKA

                MAJ: LOBÍK MÁTUŠ                                                                                                                                                    VD

67          CHYBA VINNÝ POTOK, SPKP 18374, 21.06.2018                                                                                                

                O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: JELKA BAHRISKO

                MAJ: KÝPEŤ JAROSLAV                                                                                                                                              Vylúčená

68          CITA SPOD SNINSKÉHO, SPKP 18217, 09.04.2018

                O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: TASHA SPOD KUNOVEJ

                MAJ: KATUŠČAK MATEJ                                                                                                                                            V

69          DIANA BELÁKOV DVOR, SPKP 18243, 17.04.2018

                O: HERY SPOD SOBRANY M: HENA OD PARTILU

                MAJ: BELÁK JOZEF                                                                                                                                                      VD

70          ENNIE SPOD KUNOVEJ, SPKP 18311, 04.06.2018                                     

                O: ERIK OD RIEČKY M: BONNIE SPOD KUNOVEJ                                         

                MAJ: NAGY MARIÁN                                                                                                                                                  V 1,CAJC, SKVM, BOS       

71          ERA OD KRIVEJ HORY, SPKP 18293, 21.05.2018

                O: CODY SPOD KUNOVEJ M: ELA ZO ŠPANIEHO POĽA

                MAJ: ŠKOVRAN IGOR                                                                                                                                                 VD

72          GALIA OD MAJIRA, SPKP 18127, 01.01.2018

                O: ASTOR OD DIGOŇA M: NANCY BRUNOV DVOR

                MAJ: PANKUCH JÁN                                                                                                                                                   VD

73          INKA Z BREZOVSKÉHO HÁMRA, SPKP 18340, 14.06.2018

                O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: EMA Z BREZOVSKÉHO HÁMRA

                MAJ: BÁLINT LUKÁŠ                                                                                                                                                   VD

74          JASE ŠIROKÁ DOLINA, SPKP 18288, 20.05.2018

                O: ANYS ASTOR BOJNA M: NITA Z POLČINY

                MAJ: KYZEK JAROSLAV                                                                                                                                              V

75          KIKA PITAKOVÁ, SPKP 18510, 18.07.2018

                O: LUX OD RIEČKY M: HERA PITAKOVÁ

                MAJ: ZAK DAVID                                                                                                                                                         VD

76          OLLI OD PARTILU, SPKP 18397, 28.06.2018

                O: CODY SPOD KUNOVEJ M: MEGGI OD PARTILU

                MAJ: MENDL JIŘÍ                                                                                                                                                         VD

77          ORIS Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU, SPKP 18261, 02.05.2018

                O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: EURA SPOD KOKAVSKEJ VARTY

                MAJ: LACÍK JURAJ                                                                                                                                                       VD

78          ORKA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU, SPKP 18260, 02.05.2018

                O: HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU M: EURA SPOD KOKAVSKEJ VARTY

                MAJ: KÝPEŤ JAROSLAV + KURUC MARIÁN                                                                                                             V 2

79          OSSIE OD PARTILU, SPKP 18400, 28.06.2018

                O: CODY SPOD KUNOVEJ M: MEGGI OD PARTILU

                MAJ: MENDL JIŘÍ                                                                                                                                                         V

80          PÁLBÜKKÖSI ILKA, SPKP 18275, 01.03.2018

                O: NINO SPOD VYSOKEJ M: PENTA SPOD VYSOKEJ

                MAJ: HRUŠKA IVAN                                                                                                                                                    VD

81          ROSEMARY LOHYŇA, SPKP 18170, 10.01.2018

                O: EGON LOHYŇA M: GERBERA LOHYŇA

                MAJ: KOVÁČIK MICHAL                                                                                                                                             VD

82          ZAMBA Z ČEREŠŇOVEJ, SPKP 18415, 06.07.2018

                O: HARY DZUNOŠAJ M: CINKA OD KALINOVSKÉHO POTOKA

                MAJ: ADAMČÍKOVÁ MÁRIA                                                                                                                                      V

SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

83          ALIS Z CHTELNICKEJ KÚRIE, SPKP 18040, 08.08.2017                                      

                O: ERIK OD RIEČKY M: FANNY Z CERNÍKA                                             

                MAJ: PÁLKA PAVOL                                                                                                                                                    V 2, R.CAC

84          BELUNA WARDUINA, SPKP 17932, 05.06.2017                                          

                O: LUX OD RIEČKY M: ERŽA Z POLIAKOVCA                                         

                MAJ: CVIK MAREK                                                                                                                                                      V 1, CAC, SKV  

85          CHIMÉRA SPOD MACOVHO VRCHU, SPKP 18105, 06.11.2017

                O: GERO Z VEĽOPOLIA M: ARISSA SPOD MACOVHO VRCHU

                MAJ: MURIN MIKULÁŠ                                                                                                                                              V

86          CIDA SPOD HAVRANIEHO VRCHU, SPKP 18081, 09.10.2017

                O: EVAR ŠIROKÁ DOLINA M: ANNY SPOD HAVRANIEHO VRCHU                                                                       

                MAJ: BARIAK MIROSLAV                                                                                                                                           Nenastúpila 

87          ELLA Z BYKOVSKEJ DOLINY, SPKP 18031, 21.07.2017

                O: BENY OD SPOLKÁRA M: ADA Z BYKOVSKEJ DOLINY                                                                                      

                MAJ: SCHNEIDER JÁN                                                                                                                                                Nenastúpila

88          ELLY CHMELOV DVOR V LÁBE, SPKP 18096, 30.09.2017

                O: HARO DZUNOŠAJ M: ABBY CHMELOV DVOR V LÁBE

                MAJ: CHMELA ZDENKO + KLIMENTOVÁ BARBORA                                                                                              V 3

89          ESHLY CHMELOV DVOR V LÁBE, SPKP 18097, 30.09.2017

                O: HARO DZUNOŠAJ M: ABBY CHMELOV DVOR V LÁBE

                MAJ: KOHÚT PAVOL                                                                                                                                                  V 4.

90          EXA Z BYKOVSKEJ DOLINY, SPKP 18029, 21.07.2017

                O: BENY OD SPOLKÁRA M: ADA Z BYKOVSKEJ DOLINY

                MAJ: MAJKUTH ŠTEFAN                                                                                                                                            VD

91          FRESBEE OD MAJIRA, SPKP 17834, 25.05.2017

                O: ASTOR OD DIGOŇA M: NANCY BRUNOV DVOR

                MAJ: MOLITOR JÁN                                                                                                                                                    VD

92          GERA ZO SAHAJDOVHO DVORA, SPKP 18149, 14.01.2018

                O: PIT BEJCHLOVSKE HVOZDY M: AXA MYSLAVSKÉ ÚDOLIE                                                                             

                MAJ: HODOR ŠTEFAN                                                                                                                                                Diskvalifikovaná

93          GORA ZO SAHAJDOVHO DVORA, SPKP 18150, 14.01.2018

                O: PIT BEJCHLOVSKÉ HVOZDY M: AXA MYSLAVSKÉ ÚDOLIE

                MAJ: SAHAJDA MILAN                                                                                                                                               VD

94          JENNY OD SPOLKÁRA, SPKP 17951, 17.06.2017

                O: RICK Z PRIEVRANY M: JUTA OD PARTILU

                MAJ: HRONČEK IGOR + BREZINA JÁN                                                                                                                     VD

95          PINEA LOHYŇA, SPKP 17883, 20.05.2017

                O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: IDEA LOHYŇA

                MAJ: PAVELKOVÁ ZUZANA + PAVELKA ŠTEFAN                                                                                                    V

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

96          AFRA MACKŮV DVŮR, CLP/SK/3081, 19.10.2017

                O: AVAR Z PODBEZDĚZSKÝCH LESŮ M: AXA MARKOV DVOR

                MAJ: MACKŮ MILAN                                                                                                                                                  V

97          AXA Z MENŠÍKOVA DVORA, COR A 9-18/244, 22.05.2016

                O: CAR PARICHVOST M: HOLLY OD PAVLEČKOVY SKÁLY

                MAJ: PUNGA ALEXANDRU                                                                                                                                        VD

98          BAŠKA SPOD LIPOVICE, CLP/SK/3099, 27.05.2016

                O: ASTOR Z MIČINSKÉHO HÁJA M: ADLA POD ŠČOBOM

                MAJ: RYCHTÁR DAVID                                                                                                                                               V

99          BLAFINA Z MENŠÍKOVA DVORA, CLP/SK/2095, 22.03.2017                                

                O: ARON Z BRTNICKÝCH SÁDEK M: HOLLY OD PAVLEČKOVY SKÁLY                                                                  

                MAJ: BROM JAN                                                                                                                                                         V 2, R.CAC  

100        BRIA Z PETROVSKEJ, COR A 10-18/244, 06.11.2016

                O: BENY OD SPOLKÁRA M: BÁRA Z POLIAKOVCA

                MAJ: PUNGA ALEXANDRU                                                                                                                                        VD.

101        BRITA Z TERCHOVSKEJ DOLINY, SPKP 18121, 16.12.2017

                O: BRUTUS SPOD MACOVHO VRCHU M: KORA RÚBANÝ VRCH

                MAJ: JANÍK JAROSLAV                                                                                                                                               VD

102        BRITA Z VRIESINEJ, SPKP 16990, 29.05.2015

                O: FOREST ZO ŠPANIEHO POĽA M: CORA OD RIEČKY

                MAJ: PECHÁČEK VLADIMÍR                                                                                                                                      Nenastúpila

103        BRITTA BRČKOV DVOR, COR A 14-18/244, 20.09.2017

                O: BRUTUS SPOD MACOVHO VRCHU M: BYSTRA Z POLIAKOVCA                         

                MAJ: COSTIN VIOREL                                                                                                                                                 V 1, CAC

104        CANDY ORICHOV DVOR, SPKP 18048, 25.08.2017

                O: GERO HRUŠTÍNSKA HOLĽA M: ELIS Z CERNÍKA                                                                                               

                MAJ: RAFFAY JÁN + ČÍŽIK PAVOL                                                                                                                            Neposúdená

105        CIA Z CHOČSKÝCH VRCHOV, SPKP 16986 , 14.05.2015

                O: ROLF KUBÍNSKA HOĽA M: SURI SPOD KUNOVEJ

                MAJ: FILIPČA VLADIMÍR + FILIPČA  VLADIMÍR                                                                                                       D

106        EBBY CHMELOV DVOR V LÁBE, SPKP 18099, 30.09.2017

                O: HARO DZUNOŠAJ M: ABBY CHMELOV DVOR V LÁBE

                MAJ: CHMELA ZDENKO                                                                                                                                             V 4

107        ELA OD KALINOVSKÉHO POTOKA, SPKP 17962, 07.06.2017

                O: CIRO Z KADE VODA SKÁČE M: FALMA SPOD KOKAVSKEJ VARTY

                MAJ: KAČERIAK PETER                                                                                                                                               VD.

108        ELEANOR CHMELOV DVOR V LÁBE, SPKP 18098, 30.09.2017

                O: HARO DZUNOŠAJ M: ABBY CHMELOV DVOR V LÁBE                                                                                    

                MAJ: CHMELA ZDENKO                                                                                                                                             Nenastúpila

109        ELISS CHMELOV DVOR V LÁBE, SPKP 18100, 30.09.2017

                O: HARO DZUNOŠAJ M: ABBY CHMELOV DVOR V LÁBE

                MAJ: CHMELA ZDENKO                                                                                                                                             V

110        ENNY CHMELOV DVOR V LÁBE, SPKP 18102, 30.09.2017

                O: HARO DZUNOŠAJ M: ABBY CHMELOV DVOR V LÁBE

                MAJ: CHMELA ZDENKO                                                                                                                                             V

111        GRETA Z EVKINHO DVORA, SPKP 17999, 22.06.2017

                O: ARIS Z MIHÁLIKOVHO DVORA M: CINA Z EVKINHO DVORA

                MAJ: HÍVEŠOVÁ EVA                                                                                                                                                  V

112        JURA Z HORNEJ BÁBY, SPKP 17768, 29.03.2017

                O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: DINA Z HORNEJ BÁBY

                MAJ: VACULČIAK MILAN                                                                                                                                           V 3

113        NEW YORK DES SOURCES DU LIVET, LOF C. C. SLO 4470/957, 23.05.2017

                O: LUX DE LA CORNE DES TROIS BOIS M: FREJUS

                MAJ: DEHAIL GREGORY                                                                                                                                             V

114        NIRA OD PARTILU, SPKP 17790, 02.05.2017

                O: CHERO HOLUBNÍKY M: AGA BELÁKOV DVOR

                MAJ: SRALIK JURAJ                                                                                                                                                     V

115        ORA Z KONOTOPY, SPKP 17719, 01.01.2017

                O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: KELY BALIENEC                                                                                                        Diskvalifikovaná

                MAJ: VALAŠTÍK MIROSLAV                                                                                                                                      

SUKY/FEMALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

116        BEKY Z KOTEŠOVSKÉHO DVORA, SPKP 17798, 14.05.2017

                O: HARO DZUNOŠAJ M: BEKY Z HORNEJ BÁBY                                                                                                     Nenastúpila

                MAJ: KOHÚT PAVOL                                                                                                                                                 

117        BRITA Z PETROVSKEJ, SPKP 17701, 06.11.2016                                          

                O: BENY OD SPOLKÁRA M: BÁRA Z POLIAKOVCA                                       

                MAJ: ŠEBEŇA JAROSLAV                                                                                                                                           V 2, R.CAC 

118        ERICA LESNÝ CHÓR, SPKP 17784, 26.04.2017

                O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: JELA ZO SLAVOŠOVSKEJ DOLINY

                MAJ: GIBALA RASTISLAV                                                                                                                                           VD 4

119        NIKA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU, SPKP 18020, 06.07.2017

                O: GERO Z VEĽOPOLIA M: CARMEN Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU                              

                MAJ: KARÁSEK IVAN + KARÁSEK ADAM                                                                                                                 V 1, CAC

120        NYKA SPOD SOBRANY, SPKP 17899, 01.06.2017

                O: GERI BAHRISKO M: INARA SPOD SOBRANY

                MAJ: KÝPEŤ JAROSLAV                                                                                                                                              V 3

SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

121        CALANTHE CHMIELOWY GON, PKR.VI-20515, 18.05.2016

                O: DAG Z NAD DUNAJECKIEJ KRAINY M: ULLA SPOD KUNOVEJ                                   

                MAJ: KAMIŃSKI RAFAŁ                                                                                                                                              V 1, CAC

Close Menu