Bonitácia 28.4.2019 Zvolen

Dňa 28.4.2019 sa vo Zvolene popri Svetovej klubovej výstave slovenských kopovov konala aj bonitácia z exteriéru. Na bonitácii sa zúčastnilo 26 psov a 32 súk.

Titul “Kandidát chovu z exteriéru” získalo 21 psov a 28 súk.

Prehľad bonitácie:

Plemenná kniha / čísloMenoPohlavieMajiteľOtecMatkaVýška (cm)Váha (kg)Bonitačný kódVýsledok
SPKP / 17890AKY spod Mníchovej úbočesukaViliam MASÁRRICK z PrievranyCEDRA spod Hradeckej lúky4417A0B0C0D3E0F0Úspešný
SPKP / 16921AMIE Chmelov dvor v LábesukaZdenko CHMELAEDDY Krššákov dvorNELA Kubínska hoľa4421A0B0C0D3E0F0Úspešný
SPKP / 17821ARES spod Vaškovho vrchupesRoman AndrzejewskiRICK z PrievranyANITA od Kalinovského potoka4823A0B0C0D4aE0F0Úspešný
SPKP / 18157ARGO Botkov dvorpesPeter BULÁKPit Bejchlovské hvozdyGINA z Cerníka4623A1B2C1D8aE0F0Neúspešný
SPKP / 17634ARIJA z Porubskej dolinysukaJán CHOVANECDON z ProsnéhoAIŠA z Poliakovca4520A4B0C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 16917ARON Chmelov dvor v LábepesZdenko CHMELAEDDY Krššákov dvorNELA Kubínska hoľa4926A2B3C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 17825ASTOR spod Vaškovho vrchupesMichal MARTINKARICK z PrievranyANITA od Kalinovského potoka4620A1,3B0C0D0E0F0Úspešný
ČLP / 2010AXA z Menšíkova dvorasukaAlexandru PungaCAR ParichvostHolly od Pavlečkovy skály4519A2B0C0D4aE0F0Úspešný
COR / 12-18/244BAX Brčkov dvorpesAlexandru PungaBRUTUS spod Macovho vrchuBYSTRA z Poliakovca4721A0B0C0D4aE0F0Úspešný
SPKP / 17932BELUNA WarduinasukaMarek CVIKLUX od RiečkyERŽA z Poliakovca4519A2B0C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 17706BRIA z PetrovskejsukaAlexandru PungaBENY od SpolkáraBÁRA z Poliakovca4316A3B0C0D0E0F1Úspešný
SPKP / 17701BRITA z PetrovskejsukaVladimír ŠEBEŇABENY od SpolkáraBÁRA z Poliakovca4418A0B0C0D4bE0F0Úspešný
SPKP / 18121BRITA z Terchovskej dolinysukaJaroslav JANÍKGERO z VeľopoliaKORA Rúbaný vrch4721A5B2C0D0E0F0Neúspešný
SPKP / 18065BRITTA Brčkov dvorsukaAlexandru PungaBRUTUS spod Macovho vrchuBYSTRA z Poliakovca4318A0B0C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 18076CAK spod Havranieho vrchupesPavel PAUČOEVAR Široká dolinaANNY spod Havranieho vrchu4822A0B1C0D0E0F0Úspešný
PKR / 20515CALANTHE Chmielowy GonsukaAgatha ChmielewskaDAG z nad Dunajeckiej KrainyULLA spod Kunovej4721A5B0C0D0E0F0Neúspešný
SPKP / 18047CALVIN Orichov dvorpesJán RAFFAYGERO Hruštínska hoľaELIZ z Cerníka4722A0B0C1D4aE0F0Neúspešný
SPKP / 16548CIFRA spod Hradeckej lúkysukaPeter GunárFICO Žičiho pustatinaELZA z Padala4423A4B0C0D0E0F1Úspešný
SPKP / 18217CITA spod SninskehosukaMatej KATUŠČAKGERO Široká dolinaTASHA spod Kunovej4518A2B0C0D3E0F0Úspešný
SPKP / 18088COOPER z ManíncapesJaroslav KÝPEŤEROS Sokolie hniezdoFANY z Prosného4926A2B0C0D4aE0F0Úspešný
SPKP / 18090CRIS z ManíncapesJaroslav KÝPEŤEROS Sokolie hniezdoFANY z Prosného4722A0B0C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 17969DASTY Chmelov dvor v LábepesZdenko CHMELAHARO DzunošajASTA Chmelov dvor v Lábe4822A0B0C0D2,4aE2F0Neúspešný
SPKP / 18099EBBY Chmelov dvor v LábesukaZdenko CHMELAHARO DzunošajABBY Chmelov dvor v Lábe4321A0B0C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 18027EDO z Býkovskej dolinypesWalter MAJKUTHBENY od SpolkáraADA z Bykovskej doliny4922A2B2,3C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 18100ELISS Chmelov dvor v LábesukaZdenko CHMELAHARO DzunošajABBY Chmelov dvor v Lábe4418A0B0C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 18096ELLY Chmelov dvor v LábesukaZdenko CHMELAHARO DzunošajABBY Chmelov dvor v Lábe4420A0B0C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 16910EMÍR z PoliakovcapesTomáš TOMAŠECDON z ProsnéhoAMBRA z Poliakovca4822A0B3C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 18026EMUR z Bykovskej dolinypesFrantišek GEŠPERBENY od SpolkáraADA z Bykovskej doliny4926A2,4B2C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 18102ENNY Chmelov dvor v LábesukaZdenko CHMELAHARO DzunošajABBY Chmelov dvor v Lábe4519A2B0C0D0E2F0Neúspešný
SPKP / 17784ERICA Lesný ChórsukaRastislav GIBALADARGO Krššákov dvorJELA zo Slavošovskej doliny4115A1B3C0D1E0F0Úspešný
SPKP / 18097ESHLY Chmelov dvor v LábesukaPavol KOHÚTHARO DzunošajABBY Chmelov dvor v Lábe4519A2B0C0D0E0F1Úspešný
SPKP / 17182ETOS z Evkinho dvorapesZoltán HÍVEŠSULTÁN z PrievranyCINA z Evkinho dvora4823A0B0C0D4aE0F0Úspešný
SPKP / 18029EXA z Býkovskej dolinysukaWalter MAJKUTHBENY od SpolkáraADA z Bykovskej doliny4416A0B2C0D4aE0F0Úspešný
SPKP / 18196FARGO z Bykovskej dolinypesPatrik KVASNICALUX od RiečkyADA z Bykovskej doliny4925A2B0C0D0E0F2Úspešný
SPKP / 17834FRESBEE od MajirasukaJán MOLITORASTOR od DigoňaNANCY Brunov dvor4521A2,4B0C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 17548GALDOR spod Macovho vrchupesJán HrončekGERO z VeľopoliaARISSA spod Macovho vrchu4924A0B0C1D0E0F0Neúspešný
SPKP / 18127GALIA od MajirasukaJán PANKUCHASTOR od DigoňaNANCY Brunov dvor4319A0B0C0D2E0F2Úspešný
SPKP / 18143GARO zo Sahajdovho dvorapesJaroslav JANÍKPit Bejchlovské hvozdyAXA Myslavské údolie4721A0B0C0D4aE0F2Úspešný
SPKP / 18144GAS zo Sahajdovho dvorapesVladimír ŠmelkoPit Bejchlovské hvozdyAXA Myslavské údolie4822A0B0C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 17981HELIOS spod Macovho vrchupesMikuláš MURÍNBRUTUS spod Macovho vrchuCARIN z Hrachovského vŕšku4725A0B0C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 17985HOSANA spod Macovho vrchusukaMartin ĽUPTÁKBRUTUS spod Macovho vrchuCARIN z Hrachovského vŕšku4416A0B0C0D4bE0F0Úspešný
SPKP / 17977CHERO z Brezovského hámrapesMilan VETRAKDUNO z HriňovejKIKA od Kmeťa4824A0B0C0D4aE0F0Úspešný
SPKP / 17406CHERO z HalčepesIgor ABELOVSKÝBENY od SpolkáraCESY z Halče4823A0B1C0D4aE0F0Úspešný
SPKP / 18105CHIMÉRA spod Macovho vrchusukaMikuláš MURÍNGERO z VeľopoliaARISSA spod Macovho vrchu4721A5B0C1D0E0F0Neúspešný
SPKP / 18106CHYNA z JudavinklusukaMartin ĽUPTÁKBRUTUS spod Macovho vrchuBeky spod Kemenej hory4518A2B0C0D4bE0F2Úspešný
SPKP / 18129IBO z ChorvátapesMilan HRUBINAASTOR od DigoňaHANY Sokolie hniezdo4921A0B0C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 18275ILKA PálbükkösisukaIvan HRUŠKANino spod VysokejPenta Spod Vysokej4317A0B0C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 18206IRMO spod Macovho vrchupesMartin ĽUPTÁKHORAR z Hrachovského vrškuCARMEN z Hrachovského vŕšku4721A0B0C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 17951JENNY od SpolkárasukaJán BREZINARICK z PrievranyJUTA od Partilu4322A4B0C0D4aE0F0Úspešný
SPKP / 17093KARÁT LohyňapesZuzana MIHÁLIKOVÁBENY Hudecov dvorDIANA Lohyňa11A0B1C0D4bE0F0Úspešný
SPKP / 18021NELA z Hrachovského vŕškusukaPatrik MurínGERO z VeľopoliaCARMEN z Hrachovského vŕšku4421A0B2C0D0E0F0Úspešný
LOF / 4470/957NEW YORK des Sources du LivetsukaGregory DEHAILLux de la Corne des Trois BoisFREJUS4418A0B0C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 18020NIKA z Hrachovského vŕškusukaIvan KARÁSEKGERO z VeľopoliaCARMEN z Hrachovského vŕšku4318A0B0C0Dd3E0F0Úspešný
SPKP / 17899NYKA spod SobranysukaJaroslav KÝPEŤGERI BahriskoINARA spod Sobrany4216A1B3C0Dd3E0F0Úspešný
SPKP / 16905ORA zo Slavošovskej dolinysukaMartin ĽUPTÁKDARGO Krššákov dvorILKA zo Slavošovskej doliny4420A0B0C0D0E0F1Úspešný
SPKP / 18260ORKA z Hrachovského vŕškusukaMarián KURUCHORAR z Hrachovského vrškuEURA spod Kokavskaj Varty4317A0B1C0D0E0F0Úspešný
SPKP / 18167RAMBO LohyňapesZuzana MIHÁLIKOVÁEGON LohyňaGERBERA Lohyňa4823A0B0C0D0E2F0Neúspešný
SPKP / 18151XAVER spod ŠomoškypesMiloš KOVÁŘGERO Široká dolinaSHELY z Prievrany4924A0B0C0D3E0F0Úspešný
Close Menu