Výstava Pribylina 9.9.2018 – výsledky

 

PSY/MALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

1           BRIT Z TERCHOVSKEJ DOLINY, SPKP 18115, 16.12.2017

             O: BRUTUS SPOD MACOVHO VRCHU M: KORA RÚBANÝ VRCH

             MAJ: JANÍK JAROSLAV                                                                                                     nenastúpil

2           BROK Z TERCHOVSKEJ DOLINY, SPKP 18116, 16.12.2017

             O: BRUTUS SPOD MACOVHO VRCHU M: KORA RÚBANÝ VRCH

             MAJ: JANÍK JAROSLAV                                                                                                     nenastúpil

3           GARO ZO SAHAJDOVHO DVORA, SPKP 18143, 14.01.2018

             O: PIT BEJCHLOVSKÉ HVOZDY M: AXA MYSLAVSKÉ ÚDOLIE

             MAJ: JANÍK JAROSLAV                                                                                                     nenastúpil

 

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

4           ARON BUKOV DIEL, SPKP 17943, 14.06.2017

             O: RICK Z PRIEVRANY M: GERDA ŠIROKÁ DOLINA

             MAJ: ŽOFAJ PETER                                                                                                               V2

5           BARRY BRČKOV DVOR, SPKP 18061, 20.09.2017

             O: BRUTUS SPOD MACOVHO VRCHU M: BYSTRA Z POLIAKOVCA

             MAJ: LAMOŠ MARIÁN                                                                                                         V1

6           BORAN ASTOR BOJNA, SPKP 17955, 17.06.2017

             O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: DAIRA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU

             MAJ: PEŤKO VLADIMÍR                                                                                                        V4

7           COLIN CHMELOV DVOR V LÁBE, SPKP 17860, 02.05.2017

             O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: NELA KUBINSKA HOĽA

             MAJ: KRŠŠÁK RADOVAN                                                                                                      V3

8           DARK OD KRIVEJ HORY, SPKP 17939, 04.06.2017

             O: LEO SPOD SOBRANY M: ELA ZO ŠPANIEHO POĽA

             MAJ: TRUCKA MATEJ                                                                                                           D

9           EDAR OD KALINOVSKÉHO POTOKA, SPKP 17961, 07.06.2017

             O: CIRO Z KADE VODA SKÁČE M: FALMA SPOD KOKAVSKEJ VARTY

             MAJ: STANÍK PETER                                                                                                         neposúdený

10         GERO Z EVKINHO DVORA, SPKP 17992, 22.06.2017

             O: ARIS Z MIHÁLIKOVHO DVORA M: CINA Z EVKINHO DVORA

             MAJ: HRONČEK IGOR + ČEMERIČKA VLADIMÍR                                                  neposúdený

11         HORUS Z BUCZYNOWYCH GÓREK, PKR.VI-22031, 10.10.2017

             O: LUX OD RIECKY M: GAMA Z POLCINY

             MAJ: WOJTYNA DAWID                                                                                                       D

 

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

12         DAK Z BYKOVSKEJ DOLINY, SPKP 17764, 27.03.2017

             O: BENY OD SPOLKÁRA M: GERY SOKOLIE HNIEZDO

             MAJ: BRUTOVSKÝ SLAVOMÍR                                                                                              V1

 

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

13         ANDER Z DLHOPOLSKEJ DOLINY, SPKP 17684, 14.10.2016

             O: GERI BAHRISKO M: BRIXA Z POLIAKOVCA

             MAJ: KUDELČÍK ANTON                                                                                                       V2

14         BAX FERA DEUS, SPKP 17077, 20.06.2015

             O: EROS SOKOLIE HNIEZDO M: DITA Z PROSNÉHO

             MAJ: PETREK PAVOL                                                                                                            V4

15         CEZAR OD KRIVEJ HORY, SPKP 17492, 29.05.2016

             O: LEO SPOD SOBRANY M: ELA ZO ŠPANIEHO POĽA

             MAJ: UDIČ TOMÁŠ                                                                                                               VD

16         DIKO CHARA OD TMAVEJ DOLINY, SPKP 17806, 14.05.2017

             O: TREVIS SPOD KUNOVEJ M: CHARA RÚBANÝ VRCH

             MAJ: ŽOFAJ RASTISLAV                                                                                                        V

17         GERY OD PRIEHRADNÉHO MÚRU, SPKP 17588, 21.07.2016

             O: BRUTUS SPOD MACOVHO VRCHU M: ASTA Z JUDAVINKLU

             MAJ: HERÁK JURAJ                                                                                                          nenastúpil

18         LOUI ZO ŠPANIEHO POĽA, SPKP 17730, 01.01.2017

             O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: NUTA Z ČEREŠŇOVEJ

             MAJ: GALBAVÝ ONDREJ                                                                                                       D

19         MAXO RÚBANÝ VRCH, SPKP 17297, 19.02.2016

             O: HARO DZUNOŠAJ M: ELIS ŠIROKÁ DOLINA

             MAJ: PAPIERNIK PAVOL                                                                                                       V1

20         QUERCUS OD STANOVSKÉHO, SPKP 17006, 05.06.2015

             O: ASTOR Z MIČINSKÉHO HÁJA M: INGA OD LUNTERA

             MAJ: KRAHULEC RÓBERT                                                                                                    V3

 

PSY/MALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

21         HEKTOR Z BREZOVSKÉHO HÁMRA, SPKP 17434, 24.05.2016

             O: DUNO Z HRIŇOVEJ M: AJDA Z PODHORODE

             MAJ: DIAN DUŠAN                                                                                                           neposúdený

 

SUKY/FEMALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

22         BRITA Z TERCHOVSKEJ DOLINY, SPKP 18121, 16.12.2017

             O: BRUTUS SPOD MACOVHO VRCHU M: KORA RÚBANÝ VRCH

             MAJ: JANÍK JAROSLAV                                                                                                     nenastúpil

23         FENY Z BYKOVSKEJ DOLINY, SPKP 18202, 04.03.2018

             O: LUX OD RIEČKY M: ADA Z BYKOVSKEJ DOLINY

             MAJ: MOLITOR JÁN                                                                                                             VN2

24         KARIN OD SPOLKÁRA, SPKP 18187, 30.01.2018

             O: RICK Z PRIEVRANY M: JUTA OD PARTILU

             MAJ: SEDLÁČKOVÁ VĚRA                                                                                                     VN1

 

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

25         AFRA BUKOV DIEL, SPKP 17946, 14.06.2017

             O: RICK Z PRIEVRANY M: GERDA SIROKÁ DOLINA

             MAJ: DIANIŠKA MIROSLAV                                                                                                  V2

26         ANNY Z CHTELNICKEJ KURIE, SPKP 18037, 08.08.2017

             O: ERIK OD RIEČKY M: FANNY Z CERNÍKA

             MAJ: FABINI PATRÍCIA                                                                                                         V1

27         BETY FEDAKOV DVOR, SPKP 17909, 21.05.2017

             O: BENY OD SPOLKÁRA M: GABA DZUNOŠAJ

             MAJ: FEDÁK ŠTEFAN                                                                                                            V

28         BYSTRÁ BZIKY Z BANSKEJ ŠTAVNICE, SPKP 17903, 16.05.2017

             O: TREVIS SPOD KUNOVEJ M: ARIKI Z BANSKEJ ŠTIAVNICE

             MAJ: MICHALÁK KAROL                                                                                                       VD

29         ELZA Z BYKOVSKEJ DOLINY, SPKP 18030, 21.07.2017

             O: BENY OD SPOLKÁRA M: ADA Z BYKOVSKEJ DOLINY

             MAJ: IVANČO JÁN                                                                                                                V4

30         ENA Z BYKOVSKEJ DOLINY, SPKP 18028, 21.07.2017

             O: BENY OD SPOLKÁRA M: ADA Z BYKOVSKEJ DOLINY

             MAJ: ŠPIRKO MILAN                                                                                                        odstúpil

31         NONA RÚBANÝ VRCH, SPKP 17876, 31.05.2017

             O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: ELIS ŠIROKÁ DOLINA

             MAJ: GREGOR PETER                                                                                                           VD

32         ZITA SPOD ŠOMOŠKY, SPKP 18006, 06.07.2017

             O: GERO ŠIROKÁ DOLINA M: SHELY Z PRIEVRANY

             MAJ: ČERNOK MILAN                                                                                                           V3

 

SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

33         BELA Z MANÍNCA, SPKP 17674, 24.09.2016

             O: EROS SOKOLIE HNIEZDO M: FANY Z PROSNÉHO

             MAJ: GAJŇÁK MICHAL                                                                                                         V1

34         CORA SPOD KAMENNÉHO JANKA, SPKP 17737, 02.02.2017

             O: HARO DZUNOŠAJ M: ESTER ZO ŠPANIEHO POĽA

             MAJ: SVATÍKOVÁ SABINA                                                                                                nenastúpil

35         FRESBEE OD MAJIRA, SPKP 17834, 25.05.2017

             O: ASTOR OD DIGOŇA M: NANCY BRUNOV DVOR

             MAJ: MOLITOR JÁN                                                                                                             V2

 

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

36         ASTA Z DLHOPOLSKEJ DOLINY, SPKP 17686, 14.10.2016

             O: GERI BAHRISKO M: BRIXA Z POLIAKOVCA

             MAJ: MACEASIK ROMAN                                                                                                     V3

37         BEKY Z KOTEŠOVSKÉHO DVORA, SPKP 17798, 14.05.2017

             O: HARO DZUNOŠAJ M: BEKY Z HORNEJ BÁBY

             MAJ: KRŠŠÁK RADOVAN                                                                                                      V1

38         DAJRA CHARA OD TRNAVEJ DOLINY, SPKP 17808, 14.05.2017

             O: TREVIS SPOD KUNOVEJ M: CHARA RÚBANÝ VRCH

             MAJ: DOLINSKÝ LADISLAV                                                                                                   V2

39         KIKA DZUNOŠAJ, SPKP 17388, 22.03.2016

             O: RICK Z PRIEVRANY M: KITI OD KMEŤA

             MAJ: GAJDOŠ JAROSLAV + GAJDOŠOVÁ ANNA                                                                   V4

 

SUKY/FEMALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

40         BETTY SPOD HAVRANIEHO VRCHU, SPKP 16932, 08.05.2015

             O: RICK Z PRIEVRANY M: CHVÁLA SPOD KOKAVSKEJ VARTY

             MAJ: KYSELICOVÁ IVANA                                                                                                     V1

41         MEGY RÚBANÝ VRCH, SPKP 17304, 19.02.2016

             O: HARO DZUNOŠAJ M: ELIS ŠIROKÁ DOLINA

             MAJ: KRŠŠÁK RADOVAN                                                                                                      V2

                     

 

Close Menu