Reakcie

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
 • Autor
  Príspevky
 • odpoveď na: Členské #14562
  Martin MičevMartin Mičev
  Účastník (Participant)

  V mesiaci jún 2016 som uhradil členské na obdobie 2017 -2021. Zatiaľ to nevidím pri mojom mene znázornené. Poprosím o nápravu. Myslím, že 5 mesiacov je dostatočná doba na identifikáciu platby. Vopred ďakujem.

  odpoveď na: Kam kráča KCHSK? #12029
  Martin MičevMartin Mičev
  Účastník (Participant)

  Ďakujem za odpoveď. Prajem chladné nervy a správny úsudok celému výboru a verím vo včasné doriešenie týchto záležitostí.

  S pozdravom Martin Mičev.

  odpoveď na: Kam kráča KCHSK? #12018
  Martin MičevMartin Mičev
  Účastník (Participant)

  Pekný deň !
  Nejaký ten čas sa poznáme. Určite by som nespochybňoval názor niektorého z národných, alebo medzinárodných rozhodcov, ale veď princípom bonitácií bola práve kontrola týchto hodnotení. Nechcem sa nijako vyjadrovať ku dosiahnutým výsledkom, ale principiálne tot o určite nie je v poriadku. Stanovy klubu sú postavené vyššie ako rozhodnutie akéhokoľvek rozhodcu a pravidlá sú jasné, preto nijaký posudkový list z akejkoľvek výstavy a ani posúdenie akéhokoľvek rozhodcu nemôže byť vyššie. Ak klub odsúhlasil podmienky bonitácíí a boli schválené , nemôže tento kódex ovplyvniť nijaké rozhodnutie.
  Martin ! Prepáč, ale nestaval by som názory rozhodcov z už vyššie spomínaných výstav nad hodnotenia ľudí ako je : S.Moravčík,I.Minich, Z.Híveš, J.Kýpeť, M.Vetrák, P.Rusnák … . Oni boli tí, ktorí vykonávali posudzovanie na daných bonitáciách a považujem za nekorektné, keď spochybňuješ ich prácu a unižuješ ju pod výroky iných.
  Z princípu tu však nejde vôbec o konečné hodnotenie a výsledok danej sučky. Stále tvrdím, že akékoľvek posúdenie je len vyjadrenie subjektívneho pohľadu jedinca.
  Problém nastal úplne niekde inde ! A to účasťou sučky na už 3 !!! bonitácii a to aj napriek zamietnutej prihláške zo strany matrikára, pretože neboli splnené požadované kritériá.
  Vyjadrenie Jozefa v komentári vyššie hovorí za všetko. Myslím si, že to vo vedení nefunguje tak ako by malo, pretože Jozef bude po Ivanovi už druhý člen výboru, ktorý odíde. A bez vetru sa ani list na strome nepohne.
  Preto vám prajem, aby ste čo najskôr a hlavne verejne vyriešili spory vo výbore a uzavreli túto kauzu a kauzu DNA. Predpisy na uzatvorenie týchto problémov máte a sú jednoznačne postavené, preto mi nie je jasné s čím sa otáľa.

  S prianím pekných dní a s pozdravom M.Mičev

  HRDO A SO CŤOU ! Kopovom Zdar !

  odpoveď na: Čo zlepšiť na stránke #11517
  Martin MičevMartin Mičev
  Účastník (Participant)

  Mimo témy!

  Všetkým chovateľom SK prajeme šťastné a veselé vianočné sviatky a všetko dobré a veľa zdravia v novom roku 2016!
  Kopovom zdar ! Martin Mičev s rodinou a CHS – Hybská tiesňava.

  odpoveď na: Čo zlepšiť na stránke #2489
  Martin MičevMartin Mičev
  Účastník (Participant)

  Súhlasím s Patrikom!!! Klobúk dole a pochvala.Takto by to malo vyzerať , zoznam psov nemá chybu.Ešte tie sučky a pár iných drobností a dám absolutórium.Samozrejme dúfam,že zo strany vedenia dôjde aj k adekvátnemu ohodnoteniu a aspoň pochvale.
  Držím palce a len tak ďalej,naozaj je to robené dobre!!!

  odpoveď na: Čo zlepšiť na stránke #2227
  Martin MičevMartin Mičev
  Účastník (Participant)

  Ahoj.Chcem sa informovať ohľadom toho zoznamu,ktorý si vytvoril.Nebolo by možné,aby v zozname bola uvádzaná výška a DBK pre ľahšiu orientáciu.Takto je potrebné vstupovať každému psovi priamo do karty a je to zdĺhavé.
  Držím palce,robíš to dobre!

  odpoveď na: Čo zlepšiť na stránke #1432
  Martin MičevMartin Mičev
  Účastník (Participant)

  Nemohol by mať chovateľ (majiteľ) prístup ku profilom svojich psov,pre rýchlejšiu a ľahšiu aktualizáciu. Prístup do inzercie,aktualizáciu vrhov a online prihlasovanie na podujatia a výstavy?

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )