Špeciálna výstava slovenských kopovov 2017 – výsledky výstavy

skupina/group FCI – 6

SLOVENSKÝ KOPOV

Rozhodca/Judge JOZEF MATTA, SK – Kruh/Ring 1

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

1 AJAX Z KUĽHOVHO DVORA, SPKP 17552, 26.06.2016

O: HARRY OD FABOVEJ M: BRITA VAĽAŠKOVCE

CH: KUĽHA ŠTEFAN MAJ: KUĽHA ŠTEFAN + TOMAJKA JARKO ……Výborný 3

2 BARON Z MANÍNCA, SPKP 17668, 24.09.2016

O: EROS SOKOLIE HNIEZDO M: FANY Z PROSNÉHO

CH: PACEK MARTIN MAJ: BEDLEK MILAN ……Výborný 2

3 GERO Z POLIAKOVCA, SPKP 17570, 07.07.2016

O: DON Z PROSNÉHO M: AMBRA Z POLIAKOVCA

CH: POLLÁK MARIÁN MAJ: MIŠUN PAVOL ……Výborný 4

4 LORD BAHRISKO, SPKP 17448, 06.05.2016

O: LEO SPOD SOBRANY M: CLEA ZO SLOVENSKEJ ĽUPČE

CH: RUSNÁK PETER MAJ: PIVOVARNIK MARTIN + PIVOVARNÍK MARTIN ……Výborný 1, CAJC

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

5 ARGO Z TERCHOVSKEJ DOLINY, SPKP 17389, 23.04.2016

O: DARDO KRŠŠÁKOV DVOR M: KORA RÚBANÝ VRCH

CH: JANÍK JAROSLAV MAJ: RYBÁNSKY RUDOLF ……Výborný 2

6 IRAN Z PADALA, SPKP 17510, 08.06.2016

O: EVAR ŠIROKÁ DOLINA M: FRIDA Z PADALA

CH: URGELA DUŠAN MAJ: URGELA DUŠAN ……Výborný 1, CAC, Víťaz ŠVSK, BOB

7 MEDO RÚBANÝ VRCH, SPKP 17302, 19.02.2016

O: HARO DZUNOŠAJ M: ELIS ŠIROKÁ DOLINA

CH: MINICH IVAN MAJ: ORICH JOZEF ……Nenastúpil

8 RALF OD RIEČKY, SPKP 17473, 03.06.2016

O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: BESI Z NÁVRATNEJ

CH: BABEJ MARIÁN MAJ: PLEŠKO MILOŠ ……Výborný 3

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

9 AVAR Z LEVOČSKÝCH VRCHOV, SPKP 17160, 08.08.2015

O: ERIK OD RIEČKY M: VIVA ŽABÍ POTOK

CH: SKOUMAL PAVOL MAJ: CHALUPKA KRISTIAN ……Výborný 2

10 BOND SPOD KUNOVEJ, SPKP 17335, 28.02.2016

O: HARO DZUNOŠAJ M: KENDY SPOD KUNOVEJ

CH: MATTA ŠTEFAN A JOZEF MAJ: HRUBINA ĽUBOMÍR ……Nenastúpil

11 CEZAR Z VRIESINEJ, SPKP 17268, 19.01.2016

O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: CORA OD RIEČKY

CH: BIELICH JOZEF MAJ: VAŠÍČEK PETER ……Nenastúpil

12 DENY OD MAJIRA, SPKP 16643, 07.06.2014

O: ARIS MORSKÉ OKO M: NANCY BRUNOV DVOR

CH: PANKUCH STANISLAV MAJ: ŠKULTÉTY JÁN ……Výborný 1, CAC

13 KING LOHYŇA, SPKP 17090, 07.07.2015

O: BENY HUDECOV DVOR M: DIANA LOHYŇA

CH: PAVELKA ŠTEFAN MAJ: GAJŇÁK MICHAL ……Veľmi dobrý 3

PSY/MALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

14 BARON OD KALINOVSKÉHO POTOKA, SPKP 16606, 25.05.2014

O: RICK Z PRIEVRANY M: FALMA SPOD KOKAVSKEJ VARTY

CH: SAPIETA JOZEF MAJ: KAPRÁLIK PAVOL ……Výborný 1

SUKY/FEMALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

15 CANDY SPOD KAMENNÉHO JANKA, SPKP 17736, 02.02.2017

O: HARO DŽUNOŠAJ M: ESTER ZO ŠPANIEHO POĽA

CH: VALASKAI MICHAL MAJ: VALASKAI MICHAL ……Veľmi nádejný 1

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

16 AGATHA BRČKOV DVOR, SPKP 17604, 19.07.2016

O: GERI BAHRISKO M: BYSTRA Z POLIAKOVCA

CH: KAIS MARTIN MAJ: KAIS MARTIN ……Výborný

17 AGIE BRČKOV DVOR, SPKP 17605, 19.07.2016

O: GERY BAHRISKO M: BYSTRA Z POLIAKOVCA

CH: STRELIČKA MICHAL MAJ: ONDAK FRANTIŠEK ……Výborný 1, CAC

18 ANGIE BRČKOV DVOR, SPKP 17606, 19.07.2016

O: GERI BAHRISKO M: BYSTRA Z POLIAKOVCA

CH: STRELIČKA MICHAL MAJ: STRELIČKA MICHAL ……Výborný

19 AXA Z TERCHOVSKEJ DOLINY, SPKP 17392, 23.04.2016

O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: KORA RÚBANY VRCH

CH: JANÍK JAROSLAV MAJ: KÁČERÍK TOMÁŠ ……Veľmi dobrý

20 BELA Z MANÍNCA, SPKP 17674, 24.09.2016

O: EROS SOKOLIE HNIEZDO M: FANY Z PROSNÉHO

CH: PACEK MARTIN MAJ: GAJŇÁK MICHAL + ČEJTEJOVÁ NIKOLA ……Výborný 4

21 BESSI Z DŘÍŇOVÉHO HÁJE, CLP/SK/2025, 13.06.2016

O: ADONIS Z MORUNY M: CIRA OD KAŠPAROVA DOLA

CH: MAREŠ LIBOR MAJ: ORICH JOZEF ……Nenastúpil

22 BRITTA SPOD SNINSKÉHO, SPKP 17460, 24.05.2016

O: HARO DZUNOŠAJ M: TASHA SPOD KUNOVEJ

CH: BUČOK MILAN MAJ: STRELECKÝ ZDENKO ……Výborný 2

23 HERA VINNÝ POTOK, SPKP 17643, 25.08.2016

O: EVAR ŠIROKÁ DOLINA M: JELKA BAHRISKO

CH: ADAM ĽUBOMÍR MAJ: KYZEK JAROSLAV ……Nenastúpil

24 KIKA DZUNOŠAJ, SPKP 17388, 22.03.2016

O: RICK Z PRIEVRANY M: KITI OD KMEŤA

CH: LÁNI JAROSLAV MAJ: GAJDOŠ JAROSLAV + GAJDOŠOVÁ ANNA ……Výborný 3

25 TARA Z ČEREŠŇOVEJ, SPKP 17506, 07.06.2016

O: DON Z PROSNÉHO M: GERA Z ČEREŠŇOVEJ

CH: HOMOLA FRANTIŠEK MAJ: HOMOLA FRANTIŠEK ……Výborný

SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

26 CEDRA HYBSKÁ TIESŇAVA, SPKP 17325, 26.02.2016

O: TREVIS SPOD KUNOVEJ M: ICH SELI SPOD KUNOVEJ

CH: MIČEV MARTIN MAJ: MIČEV MARTIN ……Výborný

27 CINKA OD KALINOVSKÉHO POTOKA, SPKP 17231, 17.09.2015

O: RICK Z PRIEVRANY M: FALMA SPOD KOKAVSKEJ VARTY

CH: SAPIETA JOZEF MAJ: HOMOLA FRANTIŠEK ……Výborný 4

28 FESTA Z POLIAKOVCA, SPKP 17216, 18.09.2015

O: DON Z PROSNÉHO M: ELZA SPOD SOBRANY

CH: POLLÁK MARIÁN MAJ: POLLÁK MARIÁN ……Výborný

29 MEGA RÚBANÝ VRCH, SPKP 17305, 19.02.2016

O: HARO DZUNOŠAJ M: ELIS ŠIROKÁ DOLINA

CH: MINICH IVAN MAJ: MINICH IVAN ……Výborný 3

30 MEGY RÚBANÝ VRCH, SPKP 17304, 19.02.2016

O: HARO DZUNOŠAJ M: ELIS ŠIROKÁ DOLINA

CH: MINICH IVAN MAJ: KRŠŠÁK RADOVAN ……Výborný 1, CAC, BOS

31 TARA Z POLČINY, SPKP 17361, 18.03.2016

O: RICK Z PRIEVRANY M: AJKA Z HORNEJ BÁBY

CH: HLADEK EMIL MAJ: HLADEK EMIL …… Výborný 2, R. CAC

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

32 BELLA SPOD KUNOVEJ, SPKP 17339, 28.02.2016

O: HARO DZUNOŠAJ M: KENDY SPOD KUNOVEJ

CH: MATTA ŠTEFAN A JOZEF MAJ: KRŠŠÁK RADOVAN ……Odstúpil

33 BESSY Z VRIESINEJ, SPKP 16991, 29.05.2015

O: FOREST ZO ŠPANIEHO POĽA M: CORA OD RIEČKY

CH: BIELICH JOZEF MAJ: OŤAPKA BRANISLAV ……Výborný 1, CAC

34 BORA II ŽABÍ POTOK, SPKP 17003, 02.06.2015

O: VOREN ŽABÍ POTOK M: GALA Z ČEREŠŇOVEJ

CH: ELIÁŠ JÁN MAJ: MEŠKO MIROSLAV ……Odstúpil

35 BORA SPOD KUNOVEJ, SPKP 17337, 28.02.2016

O: HARO DZUNOŠAJ M: KENDY SPOD KUNOVEJ

CH: MATTA ŠTEFAN A JOZEF MAJ: VARGA JÁN ……Výborný

36 BYSTRA OD KALINOVSKÉHO POTOKA, SPKP 16608, 25.05.2014

O: RICK Z PRIEVRANY M: FALMA SPOD KOKAVSKEJ VARTY

CH: SAPIETA JOZEF MAJ: VÁROŠ JOZEF ……Veľmi dobrý

37 GITA Z HALČE, SPKP 17224, 24.09.2015

O: HARO DZUNOŠAJ M: CITA Z PADALA

CH: VAKULA JOZEF MAJ: MASÁR MIROSLAV ……Výborný

38 HOLLY ZO ŠPANIEHO POĽA, SPKP 16274, 02.07.2013

O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: ESTER ZO ŠPANIEHO POĽA

CH: ČERNOK MILAN MAJ: VÁROŠ JOZEF ……Veľmi dobrý

39 IRIS Z HORNEJ BÁBY, SPKP 17283, 31.01.2016

O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: DINA Z HORNEJ BÁBY

CH: VACULČIAK MILAN MAJ: JURÁK MIROSLAV ……Výborný 3

40 JESSICA LOHYŇA, SPKP 16849, 20.09.2014

O: BENY HUDECOV DVOR M: DIANA LOHYŇA

CH: PAVELKA ŚTEFAN MAJ: SLÚKA PATRIK ……Odstúpil

41 KIRA DZUNOŠAJ, SPKP 17387, 22.03.2016

O: RICK Z PRIEVRANY M: KITI OD KMEŤA

CH: LÁNI JAROSLAV MAJ: HOMOLA FRANTIŠEK ……Výborný 4

42 LENA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU, SPKP 16962, 20.05.2015

O: ERVIN OD RIEČKY M: EURA SPOD KOKAVSKEJ VARTY

CH: KÝPEŤ JAROSLAV MAJ: TUNEGA ROMAN ……Výborný

43 MEGY OD RIEČKY, SPKP 16967, 26.05.2015

O: ERVIN OD RIEČKY M: BESI Z NÁVRATNEJ

CH: BABEJ MARIÁN MAJ: PLEŠKO MILOŠ ……Výborný

44 MERY RÚBANÝ VRCH, SPKP 17303, 19.02.2016

O: HARO DZUNOŠAJ M: ELIS ŠIROKÁ DOLINA

CH: MINICH IVAN MAJ: MORAVČÍK STANISLAV ……Výborný

45 PUMA SPOD VYSOKEJ, SPKP 16595, 06.06.2014

O: FICO ŽIČIHO PUSTATINA M: DONA SPOD VYSOKEJ

CH: HRUŠKA IVAN MAJ: HRUŠKA IVAN ……Veľmi dobrý

SUKY/FEMALE – TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

46 ANDY Z VRIESINEJ, SPKP 16486, 07.05.2014

O: ERIK OD RIEČKY M: CORA OD RIEČKY

CH: BIELICH JOZEF MAJ: MRVA MARTIN ……Výborný, CAC

47 ARDA OD KALINOVSKÉHO POTOKA, SPKP 16059, 19.05.2013

O: BROK Z KADE VODA SKÁČE M: FALMA SPOD KOKAVSKEJ VARTY

CH: SAPIETA JOZEF MAJ: FULMEK MILAN ……Výborný 3

48 BONY Z JARKINHO ÚDOLIA, SPKP 16108, 22.06.2013

O: PERI MORSKÉ OKO M: AJDA SPOD VAHANOVA

CH: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA ……Výborný 2, R. CAC

49 BRINA HYBSKÁ TIESŇAVA, SPKP 17110, 11.07.2015

O: ARON SPOD TRÁVNEHO ŽDIARU M: SELI SPOD KUNOVEJ

CH: MIČEV MARTIN MAJ: PARIŽA STANISLAV ……Odstúpil

SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

50 CORALINA Z JARKINHO ÚDOLIA, SPKP 16660, 06.06.2014

O: LUSK SPOD VYSOKEJ M: AJDA SPOD VAHANOVA

CH: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA ……Neposúdená

Close Menu