SLOVENSKÝ KOPOV – SLOVENSKÝ KOPOV
skupina/group 6. FCI
PSY/MALE – TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS
1. ARIK SPOD LIPOVICE, 17176, 06.08.2015 veľmi nádejný 1
O: ERIK OD RIEČKY M: ADLA POD ŠČOBOM
CH: SMETANKA RADOSLAV MAJ: SMETANKA RADOSLAV
PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
2. ARON CHMELOV DVOR V LÁBE, 16917, 22.03.2015 neposúdený
O: EDDY KRŠŠAKOV DVOR M: NELA KUBÍNSKA HOĽA
CH: CHMELA ZDENKO MAJ: CHMELA ZDENKO
3. DENY SPOD HRADECKEJ LÚKY, SPKP 17147, 19.07.2015 výborný
O: HUGO SPOD ERGIŠTÔLNE M: ELZA Z PADALA
CH: CHREN PETER MAJ: CHREN PETER
4. ETOS Z EVKINHO DVORA, 17182, 20.07.2015 neposúdený
O: SULTAN Z PRIEVRANY M: CINA Z EVKINHO DVORA
CH: HORVÁTH ZSOLT MAJ: HORVÁTH ZSOLT
5. EVAR OD SPOLKARA, 16887, 31.01.2015 výborný 2
O: DAN SAMILOVEC M: JUTA OD PARTILU
CH: HVIŠČ RASTISLAV MAJ: HVIŠČ RASTISLAV
6. FION SPOD MACOVHO VRCHU, SPKP/16952, 10.05.2015 výborný 4
O: AKIM Z MIHÁLIKOVHO DVORA M: ARISSA SPOD MACOVHO VRCHU
CH: ĽUPTÁK MARTIN JUDR. MAJ: PEŤKO VLADIMÍR
7. JOLO DZUNOSAJ, 17039, 28.05.2015 výborný 1, Svetový klubový víťaz mladých 2016
O: ERVIN OD RIECKY M: KITI OD KMETA
CH: LANI JAROSLAV MAJ: POLONI MARIAN
8. KANTO BAHRISKO, 17028, 22.05.2015 výborný 3
O: RICK Z PRIEVRANY M: CLEA ZO SLOVENSKEJ ĽUPČE
CH: RUSNÁK PETER MAJ: KOVÁČIK MARIAN
PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
9. DENY OD MAJIRA, 16643, 07.06.2014 výborný 1
O: ARIS MORSKÉ OKO M: NANCY BRUNOV DVOR
CH: ŠKULTÉTY JÁN MAJ: ŠKULTÉTY JÁN
10. JACK DANIEL´S LOHYŇA, 16845, 20.09.2014 veľmi dobrý 2
O: BENY HUDECOV DVOR M: DIANA LOHYŇA
CH: PAVELKA ŠTEFAN ING. MAJ: CHRAMAZDA PAVOL
11. JONATHAN LOHYNA, 16847, 20.09.2014 nezúčastnil sa
O: BENY HUDECOV DVOR M: DIANA LOHYNA
CH: LOČE NORBERT MAJ: LÓČE NORBERT
PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
12. ARIS Z BUZITKY, 16205, 15.07.2013 výborný 2
O: LUX ČEREŠŇOVÝ BOK M: KARA ZO SAVOŠOVSKEJ DOLINY
CH: VALACH PAVOL MAJ: KYZEK JAROSLAV
13. BARON OD KALINOVSKÉHO POTOKA, SPKP/16606, 25.05.2014 výborný 3
O: RICK Z PRIEVRANY M: FALMA SPOD KOKAVSKEJ VARTY
CH: SAPIETA JOZEF MAJ: KAPRÁLIK PAVOL
14. BRUTUS SPOD MACOVHO VRCHU, SPKP 15181, 21.05.2011 nezúčastnil sa
O: HORAN ČEREŠŇOVÝ BOK M: CARA KOKAVA-DIEL
CH: ĽUPTÁK MARTIN MAJ: KLEMENT LADISLAV
15. CEDAN Z EVKINHO DVORA, SPKP/15015, 13.04.2011 výborný
O: BAT Z HRUŠKOVE DVORA M: CAC BEA BIELA STUDŇA
CH: EVA HÍVEŠOVÁ MAJ: MACKO PETER
16. GORO Z VELOPOLIA, SPKP/16290, 14.08.2013 výborný 1, Svetový klubový víťaz 2016, BOB
O: BORAN HUDECOV DVOR M: INDI SPOD KUNOVEJ
CH: CHMEĽ PETER MAJ: ADAM ĽUBOMÍR
17. HORÁR Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU, SPKP 16323, 23.09.2013 výborný 4
O: DON Z PROSNÉHO M: BENU Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU
CH: KÝPEŤ JAROSLAV MAJ: MURÍN MARIAN
18. IKAR ZO ŠPANIEHO POĽA, SPKP / 16458, 18.02.2014 výborný
O: ASTOR Z MIČINSKÉHO HÁJA M: CORA Z PADALA
CH: ČERNOK MILAN ING. MAJ: KRAHULEC ROBERT
19. KUBO Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU, 16783, 11.08.2014 veľmi dobrý
O: DAN SPOD SOBRANY M: EURA SPOD KOKAVSKEJ VARTY
CH: KÝPEŤ JAROSLAV MAJ: SRNEC MILAN
PSY/MALE – TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS
20. AKIN Z BANSKEJ ŠTIAVNICE, SPKP 16212, 13.07.2013 nezúčastnil sa
O: DON Z ČERŠŇOVEJ M: JASNA BELANSKÁ JASKYŇA
CH: DUDÍK JAROSLAV MAJ: DUDÍK JAROSLAV
21. BADY OD SPOLKÁRA, SPKP/16245, 18.08.2013 výborný
O: BRIT VALAŠKOVCE M: JUTA OD PARTILU
CH: HVIŠČ RASTISLAV MAJ: HVIŠČ RASTISLAV
22. EVAR ŠIROKÁ DOLINA, SPKP 15609, 30.05.2012 výborný 1
O: AKIM Z MIHÁLIKOVHO DVORA M: BESI BIELA STUDŇA
CH: KYZEK JAROSLAV MAJ: KYZEK JAROSLAV
23. GERO ŠIROKÁ DOLINA, SPKP 16490, 06.05.2014 výborný
O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: BESI BIELA STUDŇA
CH: KYZEK JAROSLAV MAJ: HRONČEK IGOR
24. GERO Z VEĽOPOLIA, SPKP 16291, 14.08.2013 výborný 4
O: BORAN HUDECOV DVOR M: INDI SPOD KUNOVEJ
CH: CHMEĽ PETER MAJ: MURÍN MARIAN
25. HARO DZUNOŠAJ, SPKP 16311, 29.08.2013 výborný 2
O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: KITI OD KMEŤA
CH: LÁNI JAROSLAV MAJ: KRŠŠÁK RADOVAN
26. CHANO SOKOLIE HNIEZDO, SPKP/15224, 17.06.2011 výborný 3
O: ARGO KERENOVÁ M: BESSY SOKOLIE HNIEZDO
CH: SOKOL MIROSLAV MAJ: BORZ PAVOL
27. NINO SPOD VYSOKEJ, MET.Szlov.k.1/H/15, 25.09.2011 veľmi dobrý
O: EDY ŠAMILOVEC M: ELZA SPOD VYSOKEJ
CH: HRUŠKA IVAN MAJ: DOMBAI JÓZSEF
SUKY/FEMALE – TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS
28. LIMBA LOHYŇA, SPKP 17247, 28.09.2015 veľmi nádejná 1
O: EGON LOHYŇA M: GERBERA LOHYŇA
CH: PAVELKA ŠTEFAN MAJ: PAVELKOVÁ ZUZANA
SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
29. ABBY CHMELOV DVOR V LÁBE, 16918, 22.03.2015 výborná 4
O: EDDY KRŠŠAKOV DVOR M: NELA KUBÍNSKA HOĽA
CH: CHMELA ZDENKO MAJ: CHMELA ZDENKO
30. AIDA DEVIČIANSKE JAZERO, 17143, 22.07.2015 výborná 3
O: GERI BAHRISKO M: IRIA SPOD SOBRANY
CH: GALBO STANISLAV MAJ: KÝPEŤ JAROSLAV
31. BOLKA PÁLBÜKKÖSI, MET.Szlov.k.11/15, 15.07.2015 výborná
O: SULTÁN Z PRIEVRANY M: FIBI Z PROSNÉHO
CH: DOMBAI JÓZSEF MAJ: DOMBAI JÓZSEF
32. BRINA HYBSKÁ TIESŇAVA, 17110, 11.07.2015 výborná
O: ARON SPOD TRÁVNEHO ŽDIARU M: SELI SPOD KUNOVEJ
CH: MIČEV MARTIN MAJ: PARIŽA STANISLAV
33. BRIXI Z VRIESINEJ, 16992, 29.05.2015 nezúčastnil sa
O: FOREST ZO ŠPANIELSKEHO POĽA M: CORA OD RIEČKY
CH: BIELICH JOZEF ING. MAJ: PAVELLA MARTIN
34. DARA SPOD HRADECKEJ LÚKY, SPKP 17154, 19.07.2015 výborná 2
O: HUGO SPOD ERGIŠTÔLNE M: ELZA Z PADALA
CH: CHREN PETER MAJ: CHREN PETER
35. ELLY OD SPOLKARA, 16891, 31.01.2015 výborná
O: DAN SAMILOVEC M: JUTA OD PARTILU
CH: HVIŠČ RASTISLAV MAJ: HVIŠČ RASTISLAV
36. ELZA Z POLIAKOVCA, 16912, 14.03.2015 výborná
O: DON Z PROSNÉHO M: AMBRA Z POLIAKOVCA
CH: POLLÁK MARIÁN MAJ: ROGOŇ JURAJ
37. IBRA ZO ŠARAMPOVA, SPKP 17017, 06.06.2015 výborná 1,Svetový klubový víťaz mladých 2016
O: RICK Z PRIEVRANY M: FAUNA ZO ŠARAMPOVA
CH: PIVKA PATRIK MAJ: TUNEGOVÁ MARTINA
38. ISIS BIELA STUDŇA, SPKP 17158, 10.07.2015 nezúčastnil sa
O: NINO Z MIČINSKÉHO HÁJA M: CARA BIELA STUDŇA
CH: KOZÁR MARIÁN MAJ: OROSOVÁ TATIANA
39. LENA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU, SPKP / 16962, 20.05.2015 veľmi dobrá
O: ERVIN OD RIEČKY M: EURA SPOD KOKAVSKEJ VARTY
CH: KÝPEŤ JAROSLAV ING. MAJ: TUNEGA ROMAN
40. SURI SPOD KOKAVSKEJ VARTY, 16996, 28.05.2015 výborná
O: GERI BAHRISKO M: CARIN Z HRACHOVSKÉHO VRŠKU
CH: KURUC MARIAN MAJ: SUJA JURAJ
40A. SÁVA SPOD KOKAVSKEJ VARTY, 16997, 28.05.2015 výborná
O: GERI BAHRISKO M: CARIN Z HRACHOVSKÉHO VRŠKU
CH: KURUC MARIAN MAJ: SUJA JURAJ
SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
41. AKITA SPOD FEĽATY, 16857, 08.11.2014 výborná 3
O: ARIS Z MIHÁLIKOVHO DVORA M: CARA SPOD KEMENEJ HORY
CH: RISKA STANISLAV MAJ: RISKA STANISLAV
42. AXA MYSLAVSKÉ ÚDOLIE, SPKP/16681, 08.06.2014 výborná 4
O: DON Z ČEREŠŇOVEJ M: FILA BAHRISKO
CH: MAJOROŠ MIROSLAV MAJ: SAHAJDA MILAN
43. CORALINA Z JARKINHO ÚDOLIA, SPKP 16660, 06.06.2014 výborná 1
O: LUSK SPOD VYSOKEJ M: AJDA SPOD VAHANOVA
CH: GORELCIKOVA JAROSLAVA MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA
44. GERDA ŠIROKA DOLINA, SPKP/16495, 06.05.2014 výborná
O: DARGO KRSAKOV DVOR M: BESI BIELA STUDNA
CH: KYZEK JAROSLAV MAJ: DIANIŠKA MIROSLAV
45. HESI BIELA STUDŇA, 16799, 14.08.2014 výborná 2
O: CHIT ZO ZLIEVEC M: CARA BIELA STUDŇA
CH: KOZÁR MARIÁN MAJ: KOZÁR MARIÁN
SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
46. ADA Z KOTEŠOVSKEHO DVORA, 16789, 02.09.2014 výborná
O: LUSK SPOD VYSOKEJ M: BEKY Z HORNEJ BÁBY
CH: PODHORSKY ĽUBOMIR MAJ: PODHORSKY LUBOMIR
47. AFRA ŽABÍ POTOK, 16453, 29.03.2014 výborná 2
O: VOREN ŽABÍ POTOK M: GALA Z ČEREŠŇOVEJ
CH: ELIÁŠ JÁN MAJ: ELIAS JAN
48. AGA CHOCHOLNÁ, SPKP/16834, 02.10.2014 výborná
O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: JUKA Z POLČINY
CH: GIBALA RASTISLAV MAJ: SCHREK JÚLIUS
49. ANDY Z VRIESINEJ, SPKP 16486, 07.05.2014 výborná
O: ERIK OD RIEČKY SPKP 15378/14 M: CORA OD RIEČKY SPKP 14763/14
CH: BIELICH ING. JOZEF MAJ: BIELICH ING. JOZEF
50. ARIKI Z BANSKEJ ŠTIAVNICE, SPKP 16214, 13.07.2013 výborná 3
O: DON Z ČEREŠŇOVEJ M: JASNA BELANSKÁ JASKYŇA
CH: DUDÍK JAROSLAV MAJ: DUDÍK JAROSLAV
51. ASTA SPOD KAMENICKÉHO HRADU, 15818, 16.08.2012 veľmi dobrá
O: JORK BRUNOV DVOR M: VANDA ŽABÍ POTOK
CH: VANDŽURA JÁN MAJ: TEJBUS ĽUBOMÍR
52. BONA ZO ŠULÁKOVHO DVORA, SPKP 16669, 14.05.2014 výborná 1
O: EDDY KRŠŠÁKOV DVOR M: CIFRA Z PADALA
CH: MILAN JAROSLAV MAJ: MILAN JAROSLAV
53. BRITA VAĽAŠKOVCE, 15095, 02.05.2011 nezúčastnil sa
O: EBON BRUNOV DVOR M: NETTY MORSKÉ OKO
CH: KUĽHA ŠTEFAN MAJ: KUĽHA ŠTEFAN
54. EBI Z HORNEJ BÁBY, SPKP 16397, 04.02.2014 výborná
O: BENY HUDECOV DVOR M: CERA Z HORNEJ BÁBY
CH: VACULČIAK MILAN MAJ: SABADKA RADOSLAV
55. EBI Z HRIŇOVEJ, SPKP / 16361, 19.10.2013 výborná
O: FICO ŽIČIHO PUSTATINA M: STELA SPOD ŠIBEŇA
CH: KRAHULEC RÓBERT MAJ: MICHALOVSKÝ RUDOLF ING.
56. EMA Z BREZOVSKÉHO HÁMRA, 16566, 09.05.2014 výborná 4
O: MAX Z PRIEVRANY M: KIKA OD LUNTERA
CH: VETRÁK MILAN MAJ: VETRÁK MILAN
57. GAMA BIELA STUDŇA, SPKP 15741, 30.06.2012 nezúčastnil sa
O: AKIM Z MIHÁLIKOVHO DVORA M: CARA BIELA STUDŇA
CH: KOZÁR MARIAN MAJ: OROSOVÁ TATIANA
58. GWEN Z ŠPANIEHO DVORA, 15934, 03.03.2013 nezúčastnil sa
O: EDDY KRŠAKOV DVOR M: CORA Z PADALA
CH: ČERNOK MILAN ING. MAJ: GOLENOVSKÝ MOJMIR
59. CHERRY ZO ŠPANIEHO POĽA, 16454, 16.02.2014 výborná
O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: ESTER ZO ŠPANIEHO POĽA
CH: ČERNOK MILAN MAJ: VALASKAI MICHAL
60. ILA DZUNOŠAJ, 16781, 22.07.2014 výborná
O: R.CAC DARGO KRŠÁKOV DVOR M: CAJC, GPSKJW 10 KITI OD KMEŤA
CH: LÁNI JAROSLAV MAJ: MICHALOVIČ MILAN
61. JORDA Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU, SPKP/16641, 24.06.2014 výborná
O: ASTOR MORSKÉ OKO M: BENU Z HRACHOVSKÉHO VŔŠKU
CH: KÝPEŤ ING. JAROSLAV MAJ: MESIARKIN JÁN
62. ORKA SPOD VYSOKEJ, SPKP/15813, 20.08.2012 výborná
O: FICO ŽIČIHO PUSTATINA M: ELZA SPOD VYSOKEJ
CH: HRUŠKA IVAN MAJ: HRUŠKA IVAN
SUKY/FEMALE – TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS
63. ANITA DIANIN RANČ, SPKP / 15161, 23.05.2011 výborná 3
O: DAN SPOD SOBRANY M: BETY SPOD CERNINSKEJ
CH: LABDOVÁ DIANA MAJ: LABDA MILAN
64. DONA JOŠČEKOV DVOR, SPKP/16603, 31.05.2014 nezúčastnil sa
O: BORAN HUDECOV DVOR M: NIKA SPOD ŠIBEŇA
CH: FEDOR PETER MAJ: FEDOR PETER
65. FANNY Z CERNÍKA, 15809, 08.08.2012 výborná
O: BLESK SPOD CERNINSKEJ M: ELIS Z CERNÍKA
CH: BRISUDA MARIÁN MAJ: LUKAČOVIČ ĽUBOŠ
66. FIBI Z PROSNÉHO, MET.Szlov.k.4/H/15, 30.05.2012 výborná 2
O: MAX Z PRIEVRANY M: ANGIE VYŠNÉ
CH: FAJTH ROMAN MAJ: DOMBAI JÓZSEF
67. JELKA BAHRISKO, SPKP/16553, 06.05.2014 výborná 1,Svetový klubový víťaz 2016
O: DARGO KRŠŠÁKOV DVOR M: FATIMA BAHRISKO
CH: RUSNÁK PETER MAJ: ADAM ĽUBOMÍR
SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
68. BONY Z JARKINHO ÚDOLIA, SPKP 16108, 22.06.2013 výborná 2
O: PERI MORSKÉ OKO M: AJDA SPOD VAHANOVA
CH: GORELČÍKOVA JAROSLAVA MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA
69. IDEA LOHYŇA, SPKP 16268, 30.08.2013 výborná 1
O: BORAN HUDECOV DVOR M: DIANA LOHYŇA
CH: PAVELKA ŠTEFAN MAJ: PAVELKOVÁ ZUZANA + PAVELKA ŠTEFAN